aktualizacja 

Michał Piróg jest załamany. Właśnie ujawnił, dlaczego nagle zniknął

207

Michał Piróg jakiś czas temu zniknął z mediów społecznościowych. Wcześniej regularnie utrzymywał kontakt z fanami. Po kilku tygodniach tajemniczo wyjaśnił, jaki jest powód takiej decyzji.

Michał Piróg jest załamany. Właśnie ujawnił, dlaczego nagle zniknął
Michał Piróg nagle zniknął. Teraz tajemniczo się tłumaczy (AKPA, AKPA)

Michał Piróg zniknął z mediów społecznościowych na jakiś czas. Gwiazdor TVN od lat miał kontakt z fanami w sieci. Widzowie stacji poznali go dzięki takim programom jak "Top Model" czy "You can dance".

Wcześniej Piróg występował w roli tancerza i choreografa. Uczył tańca w show "W rytmie MTV". Tym razem gwiazdor TVN postanowił jednak odciąć się od świata show-biznesu. I choć pojawił się na kilku ściankach, Michał Piróg odpoczął od Instagrama.

Nagle znikną z mediów społecznościowych. Teraz się tłumaczy

Michał Piróg zniknął z mediów społecznościowych. Przyzwyczaił fanów, że często publikuje posty i dzieli się swoimi przemyśleniami. Tym razem wybrał się na krótki odwyk od internetu. Wyjawił, co się stało.

Trochę wyluzowałem ostatnio z social mediami bo… kiedyś to było, fajne, przyjemne i jak zwykle kiedy człowiek masowo do czegoś się dotknie. To oczywiście to spie***li... - wyznaje gwiazdor TVN.

W dalszej treści wpisu Piróg pisze, że jest załamany. Chodzi o ludzką złośliwość i brak wrażliwości. Jak napisał: "Ilość jadu i głupoty mnie załamuje… niebawem wam wszystko opowiem, o co dokładnie chodzi..." - dodał tajemniczo.

Internauci nie zostawili tego bez komentarza i piszą:

Jad mają tylko ci co zazdroszczą!
Bo teraz jest taka moda na hejt. Kto komu bardziej i lepiej dopie**oli komentarzem.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Michał Piróg o Mariannie Schreiber: "Była niewolnicą"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić