Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|

Michał Wiśniewski mocno o Sławomirze Świerzyńskim. Nie przebierał w słowach

57
Podziel się:

Wokalista Ich Troje zabrał głos na temat Sławomira Świerzyńskiego. Michał Wiśniewski nie szczędził liderowi zespołu Bayer Full słów krytyki. Padły m.in. zarzuty przeceniania własnej popularności oraz oskarżenia o oszustwo: "To jest po prostu krętacz".

Michał Wiśniewski mocno o Sławomirze Świerzyńskim. Nie przebierał w słowach
Michał Wiśniewski wysunął poważne oskarżenia pod adresem lidera zespołu disco polo Bayer Full (AKPA, Mieszko Piętka)

Michał Wiśniewski wypowiedział się na temat Sławomira Świerzyńskiego w wywiadzie dla portalu Plejada. Wokalista Ich Troje nie szczędził słów krytyki, pod adresem gwiazdora disco-polo. Wiśniewski m.in. poparł roszczenia Krzysztofa Darewicza, który oskarżył Świerzyńskiego o przypisanie sobie autorstwa jego piosenek i pozwał lidera Bayer Full do sądu.

Michał Wiśniewski o Sławomirze Świerzyńskim. Nie przebierał w słowach

Wokalista Ich Troje podkreślił, że jego zdaniem Sławomir Świerzyński dopuścił się oszustwa. Jak dowodził, to nie pierwszy raz, kiedy lider Bayer Full popełnił podobne przestępstwo – ofiarą jednego z nich miał paść sam Michał Wiśniewski.

To, co robi Świerzyński, to jest oszustwo. Trzeba to bardzo klarownie zaznaczyć, bo nie ja jestem jedynym, którego wyrolował – zaznaczył Michał Wiśniewski w wywiadzie dla Plejady.

Michał Wiśniewski wyraził ubolewanie, że Sławomir Świerzyński otrzymał dofinansowanie z Funduszu Wsparcia Kultury. Wokalista Ich Troje nie krył oburzenia, że – jak dowodził – artysta przypisujące sobie autorstwo cudzych utworów został beneficjentem kilkuset tysięcy. Sam gwiazdor Bayer Full na razie nie zdecydował się ustosunkować do krytyki ze strony Wiśniewskiego.

Nagle okazało się, że Świerzyński bezczelnie podpisał się pod nieswoimi utworami (...) A później oszukana osoba dowiaduje się, że strona, która go skrzywdziła, ma bardzo poważne artystyczne plany i dostaje z Funduszu Wsparcia Kultury dodatkowe 500 czy 600 tys. zł – zwrócił uwagę Michał Wiśniewski (Plejada).
Zobacz także: Zobacz też: Michał Wiśniewski wciąż kontrowersyjny? "Ten mit powinien już dawno prysnąć"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(57)
Miłośnik tvr ...
rok temu
Świerzyńskiego i Bayer full atakuje osobnik, który nie potrafi zarządzać swoimi pieniędzmi i przepierdzielił 35 milionów złotych.
ałka
rok temu
Wiśniewski się nie popisał. Nie wiem co swoją wypowiedzią chciał zyskać, rozgłos? Jeśli ktoś tu trzyma poziom to zdecydowanie Świerzyński.
Justyna
rok temu
Świerzyński jest fajny facet, widać że uczciwy i szanuje swoich widzów. I nie obraża nawet wrogów - jak to się mówi ma klasę. Czyli przeciwieństwo Wiśniewskiego.
Kośka
rok temu
Może warto żeby wiśniewski w końcu spojrzał na Siebie.. Żadne tłumaczenie go w tym momencie nie broni.
Ilonka
rok temu
Oj wiśniewski, wiśniewski.. Nudne życie chyba masz co, że zajmujesz się takimi bzdurami ?
waleria
2 lata temu
Michał Michał Michał, była taka przyśpiewka xD ale tak serio to wydaje mi się, że on trochę przegina, niech się zajmie swoim życiem a nie innych
Iwan
2 lata temu
Ja tu widzę jednego krętacza... i ma czerwone włosy :)
śmieszymnieto
2 lata temu
Niech on weźnie i lepiej popatrzy sam na siebie. Gdzie te jego wielkie ambicje i sława? Przeminęły z wiatrem...
Fusia
2 lata temu
Wiśniewski nie ma za grosz klasy więc przecież tutaj nie można było się spodziewać, że go będzie głaskał po głowie. Znalazł osobę, na której mógł by się wybić.
Miśka
2 lata temu
A szczerze to niech sobie robi co chce.. Jego zdanie i tak jest mało ważne.
Krystyna
2 lata temu
Bayer Full to muzyka mojej młodości. Kto ich nie słuchał? Dla takich jak ja Świrzyński na zawsze zostanie czysty jak łza. A Pan Wiśniewski nigdy nie był dla mnie autorytetem, nawet z racji samych włosów i przesadnie sztucznych zębów.
szefunia
2 lata temu
Dobrze powiedziane, pewien poziom trzeba mieć. Ale sory, ale Michał sam go nie ma :D
nina
2 lata temu
Ja najchętniej bym nie przebierała w słowach jakbym się miała wypowiedzieć o Michale. Ale ja akurat mam szacunek do innych i tego nie zrobię
Robert
2 lata temu
Już tyle osób publicznych było oskarżanych, a potem trzeba było je przepraszać. Dlatego ja bym doradzał powściągliwość panu Wiśniewskiemu.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić