Michał Wiśniewski przyłapany na spacerze. Fani zaniepokoili się jego wyglądem

20

Niedawno Michał Wiśniewski spacerował ze swoim nowo narodzonym synem. Wyjątkowe, ojcowskie chwile uchwyciło oko aparatu. Fani zaniepokoili się jednak wyglądem gwiazdora.

Michał Wiśniewski przyłapany na spacerze. Fani zaniepokoili się jego wyglądem
Michał Wiśniewski (Instagram)

Michał Wiśniewski w wieku 48 lat został ojcem. Owocem miłości piątego małżeństwa artysty jest syn Falco Amadeus. Niedawno paparazzi przyłapali świeżo upieczonego ojca na spacerze z najmłodszym potomkiem. Ubrany w spodnie od dresu i zimową kurtkę muzyk przechadzał się z wózkiem po osiedlowej drodze.

Fani Wiśniewskiego zaniepokoili się jego wyglądem. Na twarzy artysty wypisane było wyraźne przemęczenie. Na twarzy słynącego z dopracowanego wyglądu wokalisty pojawił się kilkudniowy zarost. Wrażenie zmęczenia zostało również spotęgowane workami pod oczyma muzyka. Może oznaczać to, że tacierzyństwo w wieku 48 lat nie należy do najprostszych.

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych muzyków w Polsce. W kwietniu 2020 roku założyciel zespołu Ich Troje ożenił się z 35-letnią Polą z Warszawy. Para doczekała się syna Falco Amadeusa, który przyszedł na świat na początku 2021 roku. Chłopiec jest piątym potomkiem artsysty.

Zobacz także: Borys Budka odpowiada Szczepanowi Twardochowi
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić