Michelle Obama o wywiadzie Harry'ego i Meghan Markle. "To nie było zaskoczenie"

16

Michelle Obama w programie "Access Hollywood" skomentowała głośny wywiad księcia Harry'ego i jego żony Meghan Markle. Była pierwsza dama chce modlić się za pogodzenie rodziny królewskiej i dodaje, że rozumie Meghan.

Michelle Obama o wywiadzie Harry'ego i Meghan Markle. "To nie było zaskoczenie"
Michelle Obama skomentowała słynny wywiad księcia Harry'ego i Meghan Markle. (Instagram)

Michelle Obama w programie "Access Hollywood" skomentowała głośny wywiad księcia Harry'ego i Meghan Markle. Powiedziała, że doświadczenia Meghan powinny być "lekcją dla świata" i podkreśliła, że rasistowskie komentarze są niedopuszczalne.

Michelle Obama o Meghan Markle

Jak powiedziałam wcześniej, rasa nie jest nowym konstruktem [...] to nie było całkowite zaskoczenie, słysząc o jej uczuciach. [...] Czuła się jak we własnej rodzinie - a jej własna rodzina myślała o niej inaczej - powiedziała Obama.

Michelle Obama uważała jednak, żeby nie krytykować drugiej strony konfliktu. Wyraziła tylko nadzieję, że wkrótce rodzina królewska się pogodzi. Dodała, że będzie się za to modlić, ponieważ "rodzina jest najważniejsza".

Zobacz także: Meghan Markle zawsze stawiała na swoim. Jej zachowanie było nie do przyjęcia
Myśląc o tym, przez co przeszli Harry i Meghan, ważne jest zrozumienie, jakie znaczenie ma w dzisiejszych czasach rodzina. Modlę się o przebaczenie, miłość i determinację, która pomoże im w przyszłości rozwiązać ten konflikt, ponieważ nie ma nic ważniejszego od rodziny - dodała była Pierwsza Dama.

Wywiad telewizyjny Meghan i Harry'ego dla Oprah Winfrey spowodował największy kryzys rodziny królewskiej od czasów śmierci Diany w 1997 roku. Meghan powiedziała, że doświadczyła rasizmu, a księżna Kate doprowadziła ją przed ślubem do płaczu, jednak potem przeprosiła. Meghan miała także zmagać się z depresją i myślami samobójczymi. Harry z kolei powiedział, że od dawna chciał zrezygnować z tytułu, a jego kontakty z ojcem praktycznie nie istnieją.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić