BOB| 

Interweniowała policja. Ujawniono, co się stało w domu Meghan i Harry'ego

19

Amerykańskie media ujawniły, że niedawno słynna para przeżyła chwile grozy. Policja aresztowała mężczyznę, który dwukrotnie się włamał na teren ich posiadłości.

Interweniowała policja. Ujawniono, co się stało w domu Meghan i Harry'ego
Meghan Markle i książę Harry mają powody do niepokoju (ONS)

Meghan Markle i książę Harry od kilku dni nie mają spokoju. To efekt ich głośnego wywiadu dla Oprah Winfrey. To była pierwsza taka rozmowa od momentu, kiedy zrezygnowali z pełnienia obowiązków członków rodziny królewskiej.

Meghan Markle i książę Harry żyją w strachu

Dziś mieszkają w Stanach Zjednoczonych. Ich decyzja sprawiła, że już nie mają gwarancji ochrony, która zapewniała im bezpieczeństwo. To szybko się na nich zemściło.

Amerykański portal TMZ donosi, że Harry i Meghan niedawno dwukrotnie mieli włamanie na teren posiadłości w Montecito. Za włamaniami stoi jedna osoba.

To Nickolas Brooks, który do Kalifornii jechał aż ze stanu Ohio. 37-latek nie zdołał nic ukraść, bo za każdym razem został złapany. Za pierwszym policja go tylko wylegitymowała. Drugie wtargnięcie na teren posiadłości skończyło się aresztem i umieszczeniem w więzieniu.

Oba włamania miały miejsce w grudniu, ale dopiero teraz je nagłośniono. Ubiegłoroczne incydenty pokazują, że brak gwarancji ochrony już ma poważne skutki. Meghan i Harry podobno już żyją w strachu przed kolejnymi takimi incydentami.

Zobacz także: Czarnecki o wywiadzie Meghan i Harry'ego. "Wytoczono ciężkie działa"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić