Monika Richardson pogrążona w smutku. Przekazała tragiczne wieści

62

Monika Richardson jest mocno poruszona tym, co dzieje się w jej otoczeniu. Regularnie otrzymuje informacje o śmierci bliższych i dalszych znajomych. Celebrytka jest przekonana, że spora część z tych osób mogłaby przeżyć pod warunkiem przyjęcia szczepionki.

Monika Richardson pogrążona w smutku. Przekazała tragiczne wieści
Monika Richardson (AKPA)

Monika Richardson nie ma złudzeń, że wrócimy do życia "jak dawniej". Mocno powątpiewa w koniec pandemii.

Pandemia to jest nasza nowa rzeczywistość. Udawanie, że za chwileczkę wrócimy do sytuacji z 2019 roku, jest głupie i naiwne. Oczywiście jest nam wszystkim przykro, a mnie szczególnie, bo uważam, że interakcja międzyludzka, kontakty międzyludzkie, dotykanie się, uśmiechanie się, bycie blisko, w sensie fizycznym również, to jest podstawa funkcjonowania społecznego - powiedziała agencji Newseria.

Sporo mówi się o tym, że w walce z pandemią mogą pomóc szczepienia. Richardson ubolewa, że niektórzy nie chcą się przekonać do przyjęcia preparatu na COVID-19.

Trudno mi jest przekonywać ludzi, bo światopoglądowo i politycznie jesteśmy w Polsce na takim etapie, na jakim jesteśmy, więc jakakolwiek dyskusja jest niemożliwa. (...) nie będę apostolizować w tej kwestii. Jeżeli ta pula informacji, które do nas docierają ze świata przez ostatnie półtora roku, nie przekonała kogoś do szczepionki, to już pewnie nie przekona - dodała.

Szczere wyznanie Moniki Richardson. "Bardzo mi jest przykro"

Niektórych znajomych Moniki Richardson nie udało się namówić do szczepienia. Niestety, część z nich przegrała walkę z COVID-19.

Bardzo mi jest przykro, że odchodzą moi znajomi, bliżsi i dalsi, niezaszczepieni, którzy nie wzięli sobie do serca tego, że chociaż szczepionka ma pewnie efekty uboczne i nie jest fajnie musieć się szczepić, to jest to tzw. mniejsze zło. A poza tym może nam to uratować życie - podkreśliła Richardson.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić