aktualizacja 

Można pozazdrościć. Werner w siódmym niebie. Pokazała zdjęcia

379

Anita Werner znalazła dla siebie idealny system pracy. Choć prezenterkę ciągle widać w "Faktach TVN", czasem robi sobie weekendy wolne od pracy, które stara się wykorzystywać na podróże. Tym razem za cel postawiła sobie stolicę miłości. Zdjęciami pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Można pozazdrościć. Werner w siódmym niebie. Pokazała zdjęcia
Anita Werner (Instagram)

Anita Werner wie, co to znaczy work-life balance. Dziennikarce udaje się idealnie łączyć pracę z czasem wolnym, który wykorzystuje na krótkie wyjazdy po Polsce czy Europie. Dzięki temu nie wypala się i jest szczęśliwa.

Romantyczny weekend w Paryżu

Tym razem za cel postawiła sobie stolicę miłości. Prezenterka miała wolne od "Faktów" TVN, które w sobotę prowadziła Diana Rudnik, i wybrała się na weekend do Paryża.

Zdjęciami pochwaliła się w mediach społecznościowych. Na fotografiach widać, że odwiedziła m.in. Luwr, Panteon i Łuk Triumfalny. Towarzyszył jej oczywiście ukochany Michał Kołodziejczyk, znany dziennikarz sportowy.

Paryż sprzed lat pamiętam jak przez mgłę, więc właśnie odkrywam go na nowo. Jest totalnie piękny! (na dowód mam dla Was trochę zdjęć). No i pogoda też zdecydowała się dziś być piękna - napisała Werner pod całą rolką zdjęć.
Na mojej liście europejskich stolic Paryż jest w absolutnej czołówce. Byliście? Zgadzacie się? - dodała.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić