Hakiel uciął plotki. Zabrał głos na temat rozstania z Cichopek

52

Rozstanie Kasi Cichopek i Marcina Hakiela po 17 latach jest jednym z najgłośniejszych w polskim show-biznesie w ostatnich latach, a na pewno w bieżącym roku. Zdziwienia nie kryli nawet fani pary. Pojawiło się też mnóstwo plotek, że powodem była zdrada lub skrywany homoseksualizm. Marcin Hakiel rozwiał jednak wszelkie wątpliwości.

Hakiel uciął plotki. Zabrał głos na temat rozstania z Cichopek
Marcin Hakiel (Instagram)

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek rozstali się po 17 latach związku i 14 małżeństwa. Był to szok zarówno dla fanów, jak i show-biznesowych przyjaciół pary.

Oboje zamieścili w tej sprawie jedynie krótkie oświadczenie na swoich kontach na Instagramie. Obecnie konsekwentnie unikają odpowiedzi na pytania mediów, co było powodem rozstania.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

A to sprawia, że rodzą się domysły i plotki. Część z nich ignorują, na część odpowiadają za pomocą mediów społecznościowych.

Ostatnio tancerz rozwiał wątpliwości i odpowiedział w tzw. Q&A [pytania i odpowiedzi - przyp.red.] na kilka z nich. Przyznał, że z żoną już nie mieszka, chodzi na terapię i... czyta Pudelka. Jedno pytanie jednak szczególnie go rozzłościło.

Jesteś gejem? - zapytał jeden z fanów.

Marcin nie ukrywał oburzenia. "Znowu to pytanie. To ostatni raz – nie" - odpowiedział.

Niektóre pytania były zadane w podchwytliwy sposób. Hakiel jednak nie dał się wyprowadzić z równowagi. To jednak rodzi kolejne domysły. Zapytany o to, czy został zraniony, odpowiedział zdawkowo - "jeśli, to pozwoliłem się zranić".

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić