"Na Wspólnej". Adam Fidusiewicz odchodzi po 18 latach! Znamy przyczynę

16

Miłośnicy "Na Wspólnej" bardzo mocno zżyli się z Adamem Fidusiewiczem, który przez 18 lat wcielał się w rolę Maksa Brzozowskiego. Teraz ten popularny aktor postanowił powiedzieć pas - rezygnuje z gry w serialu.

"Na Wspólnej". Adam Fidusiewicz odchodzi po 18 latach! Znamy przyczynę
Na zdjęciu: Maks Brzozowski (Adam Fidusiewicz) (YouTube, TVN)

Adam Fidusiewicz odchodzi z "Na Wspólnej". "Super Express" ustalił, że zrobił to dla Daniela Olbrychskiego. Aktorzy mają się spotkać w jednej produkcji i zagrać tego samego bohatera na różnych etapach jego życia.

Chodzi o serial "Jack Ryan". To amerykańska produkcja o charakterze szpiegowskim.

Obaj grają tę samą postać, człowieka z Europy Środkowej. Adam wciela się w młodego bohatera, Daniel zaś w dojrzałego. Obaj też mają wysokie, hollywoodzkie stawki - informuje w rozmowie z "SE" osoba z otoczenia aktorów.

"Jack Ryan". Los uśmiechnął się do Olbrychskiego

Od polskich aktorów producenci "Jack Ryan" wymagali perfekcyjnej znajomości języka angielskiego. O angażu Olbrychskiego niedawno informowała jego żona. Przy okazji wyjawiła, że los uśmiechnął się do jej ukochanego.

Daniel szczęśliwy, że nie musi latać przez ocean, bo tego nienawidzi. Poza tym radość, że po roku nicnierobienia wreszcie ciekawa rola, praca z fantastycznymi kolegami, no i jednak uzupełnienie konta spuszczanego od marca ubiegłego roku - napisała na Facebooku.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić