Marcin Lewicki| 

Nagrania są hitem sieci. Reakcje na słowa premiera Morawieckiego

70

Mateusz Morawiecki znów jest bohaterem memów. Odchodzący (najpewniej) premier stwierdził, że "zawsze optował za in vitro". Internauci zauważyli, że słyszący to dziennikarz stojący za Morawieckim... wytrzeszczył ze zdziwienia oczy. A to nie jest pierwsza taka sytuacja!

Nagrania są hitem sieci. Reakcje na słowa premiera Morawieckiego
Mistrzowie drugiego planu za premierem (AKPA, Twitter)

Urzędujący premier robi wszystko, aby przekonać do siebie posłów Konfederacji, Lewicy i Trzeciej Drogi. Teraz ujawnił się jako zwolennik metody zapłodnienia in vitro.

Zawsze za tym optowałem. Znam wiele par, które korzystają z tej procedury - przekazał dziennikarzom Mateusz Morawiecki.

Internautów rozbawiła reakcja dziennikarza Rocha Kowalskiego, który słysząc słowa premiera, wytrzeszczył wymownie oczy. Reporter RMF FM stał się prawdziwym "mistrzem drugiego planu".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Premier obiecywał milion aut elektrycznych w 2025 r. Ekspert: nie przywiązujmy się do tych liczb

Trzeba przyznać, że to nie pierwszy raz, gdy przysłuchujący się premierowi ludzie reagują w ten sposób. Internauci to doskonale pamiętają!

Leśnik stał się hitem Internetu - stał w osłupieniu słuchając Morawieckiego

W 2018 roku hitem Internetu stało się nagranie z Mateuszem Morawieckim i dyrektorem Biebrzańskiego Parku Narodowego w roli głównej. Andrzej Grygoruk zrobił ogromne oczy, słuchając historii premiera.

Szef rządu opowiadał wtedy o tym, że "zasadzał się kiedyś na łosie" i "nie mógł wejść do lasu mieszkając na Zachodzie". Stwierdził też, że "zaczyna się trochę bać wilków", zwracając się do leśników.

Myślę, że z waszą pomocą z wilkami sobie też poradzimy - rzucił na konferencji prasowej Morawiecki, zapominając, że zwierzęta te są pod ochroną.

Internauci zestawili nagrania z konferencji z 2018 i 2023 roku. Śmieją się, że "następnym razem ktoś może stracić oczy, słuchając Mateusza Morawieckiego".

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Sam Mateusz Morawiecki też był bohaterem memów "z wytrzeszczem". Niegdyś wymownym spojrzeniem potraktował Antoniego Macierewicza.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić