Natalia Kukulska po raz pierwszy pokazała twarz córki. Laura ma już pięć lat

29

Z okazji urodzin córki, Natalia Kukulska po raz pierwszy pokazała jej twarz. "Pięć lat temu życie nabrało kolejnego najwspanialszego wymiaru" - napisała o Laurze.

Natalia Kukulska po raz pierwszy pokazała twarz córki. Laura ma już pięć lat
Natalia Kukulska pokazała swoja córkę Laurę. (Instagram)

Natalia Kukulska od ponad 20 lat jest żoną perkusisty Michała Dąbrówki. Małżeństwo doczekało się trojga dzieci: 21-letniego Jana, 16-letniej Anny i pięcioletniej Laury. Laura kilka dni temu obchodziła urodziny.

Natalia Kukulska pokazała najmłodszą córkę

Artystka do tej pory nie pokazywała najmłodszej córki. Jednak okazji piątych urodzin dziewczynki zrobiła wyjątek i opublikowała zdjęcie z małą Laurą.

Pięć lat temu życie nabrało kolejnego najwspanialszego wymiaru. Wymiar się powiększa i ciągle napełnia szczęściem, ma na imię Laura. Niech świat da ci, córeczko, to co najlepsze! Wiem, że jeszcze ma i umie - napisała na Instagramie Natalia Kukulska.

Kukulska chętnie pokazuje swoje starsze dzieci. Często zabiera je na ścianki, a także wielokrotnie chwaliła się nimi w wywiadach. Wyznała, że 21-letni Jan, podobnie jak rodzice, chce zajmować się muzyką.

Zaczął już nawet komponować, spędza z muzyką praktycznie cały swój czas. To jest dowodem na to, że rzeczywiście to uwielbia - mówiła w "Fakcie".
Zobacz także: Maciej Zakościelny ignoruje krytykę "Kogla Mogla": "Nie słyszałem nic na swój temat"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić