Nie wpuścili Kozidrak do USA?! Wydała oświadczenie

816

Beata Kozidrak miała wystąpić na kilku koncertach w Stanach Zjednoczonych. Pierwszy zaplanowany był na sobotę 20 sierpnia. Niestety, liderka "Bajmu" nie pojawiła się w Chicago. Zabraknie jej też w Nowym Jorku. Czy Beaty Kozidrak nie wpuszczono do USA? Gwiazda wydała oświadczenie.

Nie wpuścili Kozidrak do USA?! Wydała oświadczenie
Nie wpuścili Kozidrak do USA?! Wydała oświadczenie (AKPA, AKPA)

Beata Kozidrak nie ma ostatnio łatwego czasu. Liderka zespołu "Bajm" wywołała ogólnopolski skandal jazdą pod wpływem alkoholu. Na początku września 2021 roku wsiadła za kierownicę pijana i ruszyła w trasę po Warszawie. Zatrzymała ją policja. Piosenkarka za przestępstwo odpowiadała przed sądem.

Kilka miesięcy po tym zdarzeniu artystka wróciła na scenę. Wcześniej przeprosiła fanów, mówiąc o wstydzie i zapewniając, że jest gotowa ponieść konsekwencje jazdy pod wpływem alkoholu. Choć jej koncerty w Polsce spotkały się z dość ciepłym odbiorem, Kozidrak nie zaprezentuje się przed polską publicznością w Stanach Zjednoczonych. Co się stało?

Nie wpuścili Kozidrak do USA? Celebrytka wydała oświadczenie

To miał być pracowity czas dla Beaty Kozidrak i "Bajmu". Zaplanowana była trasa koncertowa po Polsce oraz kilka występów poza granicami kraju. Kozidrak miała wystąpić w USA - 20 sierpnia w Chicago i 21 sierpnia w Nowym Jorku. Niestety, koncerty gwiazdy i zespołu "Bajm" nie odbędą się.

Beata Kozidrak wydała oświadczenie w sprawie koncertów w Stanach Zjednoczonych. - Kochani, mimo największych chęci i starań organizatorów, nasza wizyta musiała zostać przeniesiona. Stało się to z powodów niezależnych od nas i organizatorów festiwalu Polonaise. Bardzo nam przykro, ale zobaczymy się w innym terminie - czytamy na Facebooku zespołu "Bajm".

Ściskamy Was serdecznie i pozdrawiamy z Polski. Beata i BAJM - czytamy na końcu komunikatu.

Jak twierdzi prawnik, z którym skontaktował się "Super Express", wszystko przez problemy z prawem Beaty Kozidrak. Marcin R. Węrzyński z kancelarii Sabaj Law P. C. sugeruje, że gwiazda najprawdopodobniej nie została wpuszczona na teren Stanów Zjednoczonych.

Niestety, najprawdopodobniej plany pani Kozidrak pokrzyżowały przepisy wizowe i amerykański urząd imigracyjny, który ma znaczną swobodę w wydawaniu decyzji o uzyskaniu wizy i decyzji o wjeździe na terytorium Stanów.

Aby pożegnać się z wycieczką do USA przez brak wizy, wystarczy mieć w kartotece prawomocne skazanie za jakiekolwiek przestępstwo: - Otóż zgodnie z przepisami władze mogą odmówić wydania wizy lub wjazdu w związku z tzw. kartoteką wnioskującego, a więc w przypadku, gdy petent ma na koncie prawomocne skazanie za przestępstwo, a czasem nawet wykroczenie - mówi specjalista, cytowany przez "SE".

Zobacz także: Beata Kozidrak za wcześnie wróciła na scenę?
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić