Natalia Bogucka| 

Nie żyje Dariusz Gnatowski. Aktor znany ze "Świata według Kiepskich" miał 59 lat

131

We wtorek w szpitalu w Krakowie zmarł Dariusz Gnatowski. Aktor znany głównie z roli Arnolda Boczka w serialu "Świat według Kiepskich" miał 59 lat.

Nie żyje Dariusz Gnatowski. Aktor znany ze "Świata według Kiepskich" miał 59 lat
Nie żyje aktor Dariusz Gnatowski (ONS)

Nie żyje Dariusz Gnatowski - znany aktor filmowy i teatralny. Zmarł we wtorek w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla w Krakowie. Informację o jego śmierci jako pierwsze podało RMF FM. Stacja podała, że aktor miał zapalenie płuc i ciężką niewydolność oddechową.

Aktor trafił dziś do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Mimo długiej reanimacji i wysiłków lekarzy nie udało się go uratować - powiedział PAP wicedyrektor Szpitala Specjalistycznego im. Dietla Marcin Mikos.

Dariusz Gnatowski urodził się 24 maja 1961 r. w Rudzie Śląskiej, ale wychowywał się w Zabrzu. W 1985 r. ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie.

Aktor miał na swoim koncie liczne role filmowe i teatralne. Największą popularność przyniosła mu rola Arnolda Boczka w serialu "Świat według Kiepskich". Zagrał również w takich serialach jak "13 posterunek", "Pierwsza miłość" i "Ekstradycja".

Nie żyje Dariusz Gnatowski. Od lat chorował na cukrzycę

Dariusz Gnatowski od wielu lat zmagał się z cukrzycą typu 2. O chorobie często opowiadał publicznie. Był współautorem książki "Dieta bez wyrzeczeń," która promuje zdrowy styl życia. Założył także fundację Wstańmy Razem Aktywna Rehabilitacja dla diabetyków.

Zobacz także: Znana piosenkarka niczym kopia Beaty Kozidrak. Pokazaliśmy jej zdjęcie!

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić