Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
BA
|

"Niecne czynności" na wizji w TVP. Kłopoty Ogórek

230
Podziel się:

Bart Staszewski, znany aktywista LGBT+, złożył prywatny akt oskarżenia przeciwko prowadzącym TVP Magdalenie Ogórek i Stanisławowi Janeckiemu. W programie "W tyle wizji" mówili o tym, że Staszewski kręcił z zagranicznymi mediami "ustawki" na temat homofobii w Polsce. Określiła to jako "niecne czynności".

"Niecne czynności" na wizji w TVP. Kłopoty Ogórek
Magdalena Ogórek została pozwana przez Barta Staszewskiego do sądu

W marcu program "W tyle wizji" poświęcił Bartowi Staszewskiemu materiał. Jego autorzy oskarżali aktywistę o tworzenie "ustawek" z zagranicznymi mediami. W programie mówiono, że Staszewski w tajemnicy jeździł po kraju i kręcił pozorowane scenki, które mają pokazać, że w Polsce istnieje homofobia.

"Ustawki" Staszewskiego? Aktywista pozywa Ogórek i Janeckiego

W tych "ustawkach" Staszewski miał wykorzystywać i instruować specjalne wybranych ludzi. Mieli mówić i robić to, co kazał im aktywista, a wszystko po to, żeby kolportować takie materiały za granicę.

Szóstego grudnia aktywista poinformował o złożeniu prywatnego aktu oskarżenia przeciwko prowadzącym programu "W tyle wizji" Magdalenie Ogórek i Stanisławowi Janeckiemu. Podkreśla, że to zmyślona historia, która jest elementem szerszej propagandy przeciwko niemu.

Domaga się zadośćuczynienia

Aktywista będzie domagać się skazania Ogórek i Janeckiego i nie wyklucza "choć częściowego zadośćuczynienia strat". - Częściowego, bo żaden wyrok nie zadośćuczyni mi stresu związanego ze szczuciem w mediach publicznych czy strachu związanego z groźbami, jakie otrzymuję — napisał Staszewski w mediach społecznościowych.

Aktywista poinformował, że powstaje również prywatny akt oskarżenia przeciwko działaczce antyaborcyjnej Kai Godek. Chodzi o wydarzenia z ostatniego marszu równości w Lublinie, gdzie Godek razem ze swoimi zwolennikami urządziła "pikiety modlitewne" wzdłuż trasy jego przemarszu.

Kim jest Bart Staszewski?

Bart Staszewski to pochodzący z Lublina aktywista LGBT, który zorganizował w swoim rodzinnym mieście pierwszy marsz równości. W mediach głośno było także o jego akcji "Strefy wolne od LGBT", piętnującej homofobię w polskich samorządach. Trafił na listę najbardziej wpływowych ludzi na świecie amerykańskiego magazynu "Time".

Zobacz także: "Mam talent": Marcin Prokop wspomina pracę w TVP
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(230)
Muranek
5 miesięcy temu
Stąd wniosek, ze tvp tylko dla koneserów.
Renata
5 miesięcy temu
Tak to prawda co Juras pisze, zarówno Staszek Janecki jak i Magda Ogórek są swietnym duetem w programie tvp info "w tyle wizji", trzeba być na bieżąco w temacie pityki i tych klamstewkach totalnej opozycji aby poznać się na ich drwinkach z totalniakow, oni są swietni i robią to w tak inteligentny a zarazem smieszny i delikatny sposób, ze napewno wyborcy totalniakow nie bardzo wiedzą o co tam chodzi, dla nich to tylko TVN i sierp i młot jak dla młotów.
Juras
5 miesięcy temu
Tak inteligentnego faceta nie widziałem, mało kto potrafi wyznać się na jego ironicznym nasmiewaniu się z tuskowate totalnej opozycji, tak pięknie uwypukla ich smiesznosc i klamstwa(dlatego TUSKOWATOSC właśnie) jak mało kto potrafi. Dlatego poznała się na nim widownia tvp i dlatego go uwielbiają, on nie jest dla poziomu tuskowatych.
Vika
5 miesięcy temu
Stasio Janecki od czasów ''Wprost'', czyli wieki temu, nie może nigdzie zaistnieć, więc pluje jadem na wszystkich dookoła...
gość
5 miesięcy temu
do fan reżimówki- ty żadnego reżimu nie widziałeś, chyba ,że na filmie,ale niedokładnie,,,,
gość
5 miesięcy temu
Tłumaczyła to wiele razy ,ale jak oglądasz tylko niemiecki przekaz to skąd masz wiedzieć...!
gość
5 miesięcy temu
Tłumaczyła to wiele razy ,ale jak oglądasz tylko niemiecki przekaz to skąd masz wiedzieć...!
Renata
5 miesięcy temu
Pani Magdą to kompetencja, mądrość, wiedzą, inteligencja, delikatność i uroda, po prostu doskonałość, tak trzymać pani Magdo.
gość
5 miesięcy temu
do POPO no POziom wiadomy- żadne TVP2@ nie jest POzwane ,kmiot!
gość
5 miesięcy temu
Brawo TVP nigdy byśmy sie nie dowiedzieli co ten osoba wyprawiał ,a tak wszyscy widzieliśmy!!!!!!!wieszał tablice, nie wyprze się!
HAHAHA!
5 miesięcy temu
do jon??!! skąd te dane w tvsren po-wiedzieli??!!hahah
Bas
5 miesięcy temu
Drodzy państwo,trzeba iść pod sąd w dniu rozprawy żeby dać WSPARCIE p. Magdzie i p.Stanisławowi.To bardzo kulturalni dziennikarze i jeśli powiedzieli to co im zarzuca ten ktoś to jest to prawda ogólnie znana.Cała Polska widziała że to on zawieszał te tablice.To była prymitywna ustawia zamierzona prowokacja.MUSIMY SIĘ WZAJEMNIE BRONIĆ PRZED NACHALNYM LEWACTWEM.
Kasandra
5 miesięcy temu
Na tym zdjęciu na ściance Ogórkowa ma sporą przerwę między kolanami ...
Tak było!
5 miesięcy temu
rowernik masz rację w 100% przywieszał tabliczki, kłamał i manipulował ,a ci co odPOwiadają dalej swoje, oni są nieuleczalni?!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić