Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
HNM
|
aktualizacja

Niegdyś nie mógł opędzić się od kobiet. Jak będzie po tym wyznaniu?

126
Podziel się:

Jake Gyllenhaal, jeden z przystojniejszych aktorów Hollywood, którego lata świetności raczej już przeminęły - wraz z filmami tj. "Donnie Darko" czy "Zodiak" - niegdyś nie mógł opędzić się od dziewczyn, które wzdychały do plakatów z jego wizerunkiem. Czy jednak po tym wyznaniu wciąż tak będzie?

Niegdyś nie mógł opędzić się od kobiet. Jak będzie po tym wyznaniu?
Jake Gyllenhaal pokusił się o pewne wyznanie... (Wikimedia Commons, Gordon Correll)

Jake Gyllenhaal nie przepada za częstym myciem się. Jak przyznał, co zelektryzowało amerykańskie (i nie tylko) tabloidy, częste mycie to nie tyle kwestia indywidualnych upodobań. Uważa, że to po prostu błąd.

Gwiazdor argumentuje, mówiąc, że nasze ciało "samoistnie się oczyszcza", więc odbieranie mu tej roli i przejmowanie nad nią kontroli jest niepotrzebne, a wręcz szkodliwe dla naszego zdrowia i stanu naszej cery. Aktor odradza wszystkim częste mycie się.

Uważam, że częste mycie nie jest konieczne. Nasze ciało oczyszcza się naturalnie - mówi Jake Gyllenhaal (cyt. przez Ofeminin).

Jak jednak podkreślił - nie tyczy się to zębów, które należy zdaniem Gyllenhaala myć regularnie. Dodał, że bez tego "nie da się osiągnąć sukcesu".

Co najciekawsze, aktor niedawno stał się twarzą marki Dior. Stworzono nowy zapach, który swoim wizerunkiem reklamuje 40-letni dziś Jake Gyllenhaal.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(126)
Ija
9 miesięcy temu
Nie wiem o co ten raban. Przecież od dawna lekarze a zwłaszcza pediatrzy mówią aby nie kąpać dzieci codziennie, to niszczy ph skóry. Nie trzeba się kąpać codziennie ani moczyć w wannie aby zachować higiene.
Mrr
9 miesięcy temu
Hmm może coś w tym jest. Mam białego psa.Jego sierść na noc włącza samooczyszczanie. Nawet w dotyku jest inna rano i wieczorem. Znajomi myślą, że go kąpię często. On sam się oczyszcza. Myję mu tylko oczka, i pyszczek po jedzeniu. Czasem łapki po spacerze. Kąpię niezwykle rzadko.
Asia
9 miesięcy temu
Co tu się odwala? Ci z tego Hollywood to jakieś brudasy... Ten się nie myje, jakieś aktoreczki też dzieci nie kąpią. Za chwilę następny jaskiniowiec wyskoczy z rewelacją, że on też prysznic omija szerokim łukiem. To jakieś nowy trend czy co?
Kasia
9 miesięcy temu
Coraz częściej zajmujemy się zwykłym absurdem.Proponuję zakaz używania papieru toaletowego... 🤗
Piotr
9 miesięcy temu
Zygmunt Kałużyński kiedś powiedział "Częste mycie skraca życie, skóra się wyciera i człowiek umiera "
Gość
9 miesięcy temu
Ja też jestem jego zdania.
Damonen
9 miesięcy temu
Po tytule już myślałem że wyzna że woli facetów
Woda
9 miesięcy temu
Codzienny prysznic. Nie wiedziałam że tak niezdrowo zyje
Haha
9 miesięcy temu
Częste mycie skraca zycie
Mysz
9 miesięcy temu
Moja matka tez wyznaje taką zasadę. Częste mycie uszkadza skórę. Przez te jej prawdy nie da się już wejść do mieszkania
xxx
9 miesięcy temu
Oczywiście....częste mycie skraca życie, skóra się zdziera i człowiek umiera :-) :-) :-)
Mmm
9 miesięcy temu
Pytanie- o jakie mycie chodzi?? Bo jeśli ktoś codziennie pod prysznicem się szoruje to dla skóry bardzo źle. Jednak miejsca strategiczne należy myć codziennie, bo inaczej się po prostu śmierdzi. A co do aktora to raczej nie przeminęła jego sława!
Xyz
9 miesięcy temu
Ja jednak wolę się codziennie niezdrowo wykąpać. Dzisiaj taki Jake autobusem jechał... a autobus nim. Obrzydliwe
wwwwww
9 miesięcy temu
Częste mycie skraca życie :) I pomyślcie wszyscy jakie to EKO , zużywasz mniej wody , nie zanieczyszczasz środowiska chemikaliami , mniej plastiku ( bo większość szamponów i żeli jest w plastikowych opakowaniach . On naprawdę jest bohaterem, ratuje planetę :)hahahaha
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić