Niektórzy byli pewni, że się rozstaną. To zdjęcie mówi wiele

67

Przez jakiś czas intensywnie plotkowało się o tym, że związek Donalda i Melanii Trump nie ma żadnej przyszłości. Tymczasem okazuje się, że wciąż są sobie bardzo bliscy. Ostatnio zostali przyłapani na... romantycznej kolacji.

Niektórzy byli pewni, że się rozstaną. To zdjęcie mówi wiele
Melania i Donald Trumpowie (Getty Images)

Donald Trump i jego żona Melania nareszcie mogą trochę odpocząć od medialnego zgiełku. Ostatnio druga połówka byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych pokazała się w knajpie w Mar-a-Lago, gdzie obecnie mieszka.

Razem ze swoim mężem zajęła stolik w strefie VIP. Zdecydowali się na taki krok najprawdopodobniej po to, by nikt im nie przeszkadzał.

Wydaje się, że 50-latka na nic obecnie nie narzeka. Palm Beach pozwala jej odpocząć po latach, które poświęciła Amerykanom. Nic już nie musi, a wiele rzeczy wciąż może jeszcze zrobić.

Kolacja w towarzystwie ochrony

Świadkowie kolacji Melanii i Donalda Trump relacjonują, że para była pilnie strzeżona przez ochronę. Dbano o to, by nikt do nich nie podchodził.

Nic nie wskazuje na to, że 50-latka ma konflikt z mężem. Jeszcze jakiś czas temu intensywnie plotkowano o tym, że ich relacje nie są najlepsze i że po odejściu z Białego Domu Melania Trump złoży papiery rozwodowe. Tymczasem wciąż kroczy u boku byłego prezydenta USA.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić