aktualizacja 

Nieszczęsny rosół. Widzowie skomentowali zachowanie Tomasza z "Rolnika"

13

Uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" odsyłają swoich potencjalnych kandydatów na partnerkę/partnera do domu z bardzo różnych powodów. Może chodzić o inny wygląd na żywo, zły ubiór, czy umiejętność gotowania. Ostatni przypadek przytrafił się Tomaszowi z 9. edycji programu.

Nieszczęsny rosół. Widzowie skomentowali zachowanie Tomasza z "Rolnika"
Tomasz budzi duże emocje wśród widzów 9. sezonu "Rolnik szuka żony" (fot. TVP)

"Rolnik szuka żony" doczekał się już 9. sezonów. Nic dziwnego - program TVP cieszy się wielką popularnością i regularnie przyciąga kilka milionów widzów. Uczestnicy w trzecim odcinku wybrali kandydatki (i kandydatów, bo w tej serii jest także jedna rolniczka), które zamieszkają w ich gospodarstwach.

Można spokojnie powiedzieć, że najwięcej emocji obecnie wzbudza to, co dzieje się wokół 40-letniego Tomasza, który ma za sobą nieudane małżeństwo i jest ojcem dwóch córek. Internauci zwracają uwagę na każdy jego komentarz dotyczący kandydatek. Wśród nich jest chociażby 23-letnia Klaudia, która spodziewa się dziecka. Tomasz musiał podjąć decyzję, czy przejdzie ona do następnego etapu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz: Te pary rozstały się po udziale w "Rolnik szuka żony"

Tomasz najpierw do swojego gospodarstwa zaprosił Kasię i Justynę. Obie kobiety pochwalił za to, że dobrze się z nimi rozmawia. Wspomniał o tym, że potrafią też gotować. Ten temat okazał się kluczowy, gdy rolnikowi przyszło wybrać, która jeszcze z kandydatek będzie walczyła o jego względy - Klaudia czy Paulina.

Ku zaskoczeniu wielu Tomasz postawił na Klaudię. Po czym wyjawił, dlaczego odesłał Paulinę do domu. Kandydatka zawiodła go przy odpowiedzi na jedno z pytań. - Powiedziała, że zupełnie nie potrafi gotować. Tą odpowiedzią straciła u mnie bardzo dużo - wyznał.

Dość powiedzieć, że internauci mieli używanie na profilu facebookowym "Rolnik szuka żony".

"Co tam kobieta nosząca dziecko innego mężczyzny, który zawsze może wrócić. Ważne, że Tomasz zje sobie pyszny rosołek. Argumentacja tego mężczyzny mnie powala", "Kolejny, który potrzebuje rosołków i omletów", "On kucharki szuka czy miłości, bo się zgubiłam", "Ten pan na pewno nie myśli głową", "Ten koleś to jest jeden wielki żart" - napisali.

Internauci przy okazji pokłócili się o to, w jakim wieku kobieta powinna umieć gotować zupę. Inni z kolei żartowali, że ugotują Tomaszowi upragniony rosół. Jedno jest pewne - widzowie będą pilnie śledzić to, co dzieje się u Tomasza.

Autor: KDH
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić