No nareszcie! Partnerka Marcina Hakiela zapozowała przodem

114

Marcin Hakiel od jakiegoś czasu dzieli się zdjęciami z nową partnerką. Zazwyczaj tajemnicza Dominika pozowała tyłem do obiektywu aparatu. Tym razem zrobiła wyjątek.

No nareszcie! Partnerka Marcina Hakiela zapozowała przodem
Marcin Hakiel z partnerką (Instagram)

Marcin Hakiel jakiś czas temu poinformował o rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Teraz tancerz układa sobie życie na nowo. Spotyka się z tajemniczą Dominiką, która już kilkukrotnie pojawiała się na jego instagramowym profilu.

Do tej pory praktycznie za każdym razem pozowała plecami do obiektywu aparatu. Marcin wyjaśniał natomiast, że zachowanie prywatności jest dla niej bardzo istotne.

Dziękuje za wszystkie komentarze! Żyjemy w wolnym kraju, każdy podejmuje swoje decyzje. Moja Kobieta podjęła decyzję o niepokazywaniu twarzy, co nie znaczy, że czasem nie wstawię wspólnego zdjęcia. Żyję wg prostych zasad, pokazuje prawdę, co to uznam za stosowne do upublicznienia - zaznaczał Hakiel.

W czwartkowy wieczór Marcin mocno zaskoczył. Po raz pierwszy zapozował u boku partnerki, która pokazała się od przodu. Para postanowiła zrobić sobie zdjęcie w szybie siłowni. Jakość migawki jest jednak tak słaba, że nie widać twarzy Dominiki.

Kasia Cichopek polubiła Dominikę

Z doniesień medialnych wynika, że była żona Marcina Hakiela polubiła Dominikę. Wszystko wskazuje na to, że docenia również fakt, iż Adam i Helenka dogadują się z jej córką.

Aktorka mimo stresu, jaki ostatnio przeżyła z powodu wynurzeń byłej żony swojego ukochanego, nie traci nadziei na to, że relacje w rodzinie uspokoją się i poukładają. Pozytywnym sygnałem jest już to, że nowa dziewczyna Marcina, Dominika, jest w stałym kontakcie z Kasią i wspólnie ustalają szczegóły związane z wyjazdami dzieci do Krotoszyna. Kasia ma o niej jak najlepsze zdanie i pewność, że ta dziewczyna też ceni sobie spokój. Najważniejsze jest dla niej to, że dzieci ją lubią, a ona czule się nimi zajmuje. To wielka wartość w tych czasach - przekazał informator Plotka.
Zobacz także: Zatrzymano hakera ws. spoofingu. Minister Cieszyński o śledztwie
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić