Nowa praca córki Adama Małysza. Jest setki kilometrów od domu

81

Karolina Małysz razem ze swoim narzeczonym wyjechała nad Adriatyk. Para nie zamierza jednak tylko i wyłącznie odpoczywać. Córka Adama Małysza przyjechała tutaj do pracy.

Nowa praca córki Adama Małysza. Jest setki kilometrów od domu
Karolina Małysz znalazła nową pracę za granicą (Instagram)

Karolina Małysz z pewnością mogłaby żyć z popularności swojego ojca. Po raz kolejny udowadnia jednak, że jest osobą niezwykle ambitną. Zdecydowała się na podjęcie pracy za granicą.

Córka Adama Małysza wyjechała do pracy za granicę. Wybrała popularny kierunek

Karolina Małysz studiuje na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Nie chce jednak ciągle być na utrzymaniu rodziców. Wraz ze swoim ukochanym, Kamilem, wyjechała do pracy.

Para wybrała Chorwację. To właśnie tutaj zakochani spędzali ubiegłoroczne wakacje. Tym razem nie przyjechali jednak wylegiwać się na słońcu.

Córka Adama Małysza pokazała na Instagramie zdjęcie z napisem "work", czyli praca. Fani od razu zainteresowali się tym tematem. Zaczęli dopytywać, o co chodzi.

Karolina Małysz postanowiła raz jeszcze wyjaśnić, po co przyjechała do Chorwacji. – Dostaję od was sporo wiadomości na temat poprzedniego story. Dla wyjaśnienia: to nie nasz domek, przyjechaliśmy tutaj do pracy (małe work&travel) – napisała.

Karolina Małysz pracuje w Chorwacji. Trudy rekompensują jej widoki

Córka Adama Małysza nie zdradziła, czym zawodowo się zajmuje. Pokazała za to zdjęcie znad Morza Adriatyckiego. Fotografia została zrobiona w miejscowości Primosten.

Być może Karolina Małysz wkrótce postanowi wyjaśnić fanom, gdzie pracuje. Jakiś czas temu córka Adama Małysza opowiadała, że nie chciała iść w ślady ojca. Teraz jednak trochę tego żałuje.

Gdy byłam dzieckiem, skoki wśród kobiet dopiero stawały się popularne, więc nawet o tym nie myślałam. Teraz jestem już na to za stara – mówiła.

Obejrzyj także: Na takie chwile Adam Małysz czekał bardzo długo

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić