Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|
aktualizacja

Nowe gwiazdy Instagramu. Te psy są prawdziwe. To najlepsi kumple

48
Podziel się:

Dwa psy, które przeszły w swoim życiu bardzo dużo, nawiązały nierozerwalną przyjaźń. Mają wspólny dom i są najlepszymi kumplami. To nasza DziennaDawkaDobregoNewsa.

Nowe gwiazdy Instagramu. Te psy są prawdziwe. To najlepsi kumple
Miłość psów ponad wszystko. Pokonali przeciwnośc (YouTube)

Dwa zdeformowane psy stały się najlepszymi przyjaciółmi po tym, jak ta sama rodzina ze Stanów Zjednoczonych adoptowała je w ciągu pięciu lat.

Pierwszy z nich Picasso urodził się z wykrzywionym pyskiem. Jego roczny przyjaciel - Newt został natomiast pogryziony przez matkę, przez co stracił górną szczękę.

Obaj przeszli dużo w swoim życiu, jednak znaleźli wspólny dom. Mieszkają w dużym domu w Eugene w stanie Oregon.

Choroba Picassa może przydarzyć się wielu innym gatunkom zwierząt, a także psom i nie powoduje bólu, ale znacznie utrudnia adopcję zwierząt domowych. Pomimo codziennych wyzwań związanych z ich problemami medycznymi, para prowadzi teraz bardzo szczęśliwe życie.

Zobacz także: TOO CUTE! Pair Of Pooches With Facial Deformities Are Best Friends
To był cud, że Picasso przeżył będąc dzieckiem, ponieważ było mu bardzo trudno jeść pokarm matki - powiedziała Liesl, właścicielka psów.

Gwiazda Instagrama

Zarówno Picasso, jak i Newt uwielbiają ludzi. Za każdym razem gdy są w miejscu publicznym szukają uwagi i miłości. Jak podkreśla właścicielka, psy przystosowały się do swoich fizycznych wyzwań i mogą robić wszystko na co tylko mają ochotę.

Co ciekawe, Picasso ma nawet własne konto na Instagramie, na którym ma ponad 274 000 obserwujących.

Zobacz także: Powikłania po COVID-19 zależne od rodzaju mutacji? Lekarka wyjaśnia
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(48)
Iwona
4 miesiące temu
Ojej ale pieski to słodziaki! Ja mam w domu dwa wielkie kudłacze i jest świetnie. Tylko najgorsze te sprzątanie przy nich, podłogi to ogarnia iRobot, karme dosypuje zawsze mąż. A ja zbieram walające się wszędzie zabawki, także dajemy radę :)
Didi
4 miesiące temu
Zaadoptowałam psa że schroniska. Był najstarszy i najdłużej tam przebywał. Był dużym psem z problemem nietrzymania moczu oraz nie miał oka bo bójce z innym psem. Dałam mu dom i miłość jakiej nie miał przez całe życie. Jest spokojnym staruszkiem którego dni są policzone ze względu na chłoniaka. Ludzie, kochajcie, nie krzywdźcie.
Owsianka
4 miesiące temu
"Te psy ją prawdziwe" i tyle jeśli chodzi o komentarz 🤢
Gg1
4 miesiące temu
Mają swój urok
Eva
4 miesiące temu
Szacunek dla dobrych ludzi a pieski niezaleznie na swoj wyglad maja prawo byc kochane i szczesliwe i biegac sobie po trawce
Nemeczek
4 miesiące temu
3xNIE. Uważam, że do adopcji jest tyle bezpańskich, ale zdrowych i sprawnych zwierząt, że takie powinno się usypiać. Potem latami siedzą w schroniskach, bo człowiek sporadycznie bierze kalekie i wymagające specjalnej opieki zwierzęta.
Czytelniczka
4 miesiące temu
Jakie fajne psiaki i fantastyczni ludzie, którzy podarowali im szczęśliwy dom i fantastycznego przejaciela jakimi są te oba psiaki dla siebie nawzajem.
heh
4 miesiące temu
Jasiu, "Te psy ją prawdziwe"?! Jasiu?! Ja jestem, wy jesteście, one ją?! To taka nowoczesna odmiana?!
ollo
4 miesiące temu
Matka pogryzła szczenię jakie to rodzime, aż łezka się w oku kręci
Anna
4 miesiące temu
Antyszechter, bo każdy chce mieć dzieci zdrowe i normalne. Nikt nie chce mieć dzieci upośledzonych umysłowo i kalek. Taka jest prawda o życiu. Pracuję w domu dziecka. Ludzie adoptują oraz w ramach rodziny zastępczej biorą tylko dzieci nie będące upośledzone, zdeformowane nawet ci będący obrońcami życia i przeciwnikami aborcji w przypadku wad letalnych itd . A w domu dziecka, w którym pracuję rodzice oddający dzieci do domu dziecka najczęściej przychodzą z dziećmi będącymi kalekami, upośledzonymi, z zespołem Downa, dziecięcym porażeniem mózgowym itd, nawet ci pro life.
podobne
4 miesiące temu
Bardzo podobne do Terleckiego. Czy to on?
ami
4 miesiące temu
kocham je od pierwszego spojrzenia
afrykaner
4 miesiące temu
ministrowie piss.
Monia
4 miesiące temu
Ta psina z prawej podobna do Ławrowa, a z lewej do Putina.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić