Nowy plakat "Titanica". Ludzie nie wierzą. "Niby co tu się dzieje?"

54

Po 25 latach od premiery "Titanic" wraca do kin. Z tej okazji nowy plakat kultowego filmu, który z miejsca wywołał sensację. Fani zastanawiają się co stało się z włosami Kate Winslet.

Nowy plakat "Titanica". Ludzie nie wierzą.  "Niby co tu się dzieje?"
"Titanic" wraca po 25 latach do kin. (AKPA, Twitter)

Po 25 latach od premiery "Titanic" powraca do kin. Hit w reżyserii Jamesa Camerona będzie można obejrzeć na wielkim ekranie już od 10 lutego 2023 roku. Na początku stycznia opublikowano odświeżony plakat zapowiadający do wydarzenie.

Co stało się z włosami Kate Winslet?

Nowy plakat jest bardzo podobny do oryginału z 1997 roku. Na zdjęciu pojawiają się odtwórcy głównych ról - Kate Winslet oraz Leonardo DiCaprio.

Filmowi Jack i Rose ponownie ukazani są w miłosnym uścisku. Z plakatu zniknął dziób statku, a całość została rozjaśniona. Jednak te zmiany nikogo nie zainteresowały. Uwaga internautów skupiła się na Kate Winslet i jej nowej fryzurze

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Test na szczelność wiekowej lodówki. Wystarczy tylko banknot!

Na fotografii Kate Winslet prezentuje nową fryzurę, niestety nieudolnie wyretuszowaną przez grafików. Internauci niemal od razu zauważyli, że prawa strona włosów aktorki jest upięta, natomiast lewa prosta i rozpuszczona. Wszystko wygląda tak, jakby filmowa Rose miała na głowie dwie zupełnie inne fryzury.

Na Twitterze fani wyśmiewają poprawki. Pod postem z plakatem pojawiło się dziesiątki komentarzy z kolejnymi przeróbkami plakatu i memami.

Kiedy jestem w trakcie układania włosów i mówią, że łódź ratunkowa przybędzie za 2 minuty
Nie tylko włosy. Niby co tu się dzieje? To jej klatka piersiowa czy plecy? A gdzie jest jej ramię w tym scenariuszu? Leniwy projekt graficzny
Robiła trwałą i wtedy uderzyła góra lodowa
Myślę, że ma to reprezentować jej kręcone włosy z bogatymi ludźmi i jej włosy rozpuszczone, kiedy jest wolna z Jackiem - czytamy w komentarzach.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić