BOB| 

Odmieniona Marta Manowska. Gwiazda "Rolnik szuka żony" zachwyca

21

Marta Manowska to kolejna gwiazda, która postanowiła dużo zmienić w swoim życiu. Prowadząca program "Rolnik szuka żony" wprowadziła dietę i ćwiczenia. Dzięki temu przeszła spektakularną metamorfozę, fani są zachwyceni.

Odmieniona Marta Manowska. Gwiazda "Rolnik szuka żony" zachwyca
Marta Manowska zaskakuje przemianą (Instagram)

Polacy uwielbiają program "Rolnik szuka żony", który jest hitem TVP. To dzięki niemu Marta Manowska stała się wielką gwiazdą. Dziś jest jedną z najpopularniejszych prowadzących w kraju, co można zauważyć na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 160 tys. fanów.

Metamorfoza Marty Manowskiej

To właśnie tam 37-latka ostatnio czaruje swoich sympatyków. Wyjechała na wakacje do Grecji i bez skrępowania wrzuca zdjęcia w bikini. Wiele osób od razu dostrzegło u niej wielką przemianę.

Gwiazda telewizji zrzuciła już sporo zbędnych kilogramów. Sama przyznaje, że do ideału jeszcze daleko, ale nie ukrywa radości, że udało jej się wprowadzić wiele zmian w codziennym życiu.

- Ta przemiana jeszcze potrwa. Ale wdzięczna jestem przede wszystkim za nawyki, które nabyłam. Przez ostatnie 90 dni ćwiczyłam 6 dni w tygodniu z jednym dniem przerwy. Okazało się, ze można. Można po 12h na planie, można gdy jest się w podróży, można na wakacjach, można gdy cała ekipa w hotelu już śpi. Wyzwanie 90/90 zrobione - pochwaliła się na Instagramie.

Okazuje się, że Marta Manowska zaufała Ewie Chodakowskiej i to właśnie jej ćwiczenia zaczęła stosować. Efekt robi wrażenie i można tylko pogratulować wykonanej pracy.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Robert Kochanek: "Nie lubię jak kobiety płaczą”.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić