Ojciec Elona Muska wyjawił prawdę. Ma dwoje dzieci z własną pasierbicą

89

Ojciec miliardera Elona Muska po trzech latach wyjawił, że ma drugie dziecko ze swoją 35-letnią pasierbicą. - Jedyna rzecz, dla której jesteśmy na Ziemi, to reprodukcja – powiedział 76-letni Errol Musk w rozmowie z brytyjskim tabloidem "The Sun".

Ojciec Elona Muska wyjawił prawdę. Ma dwoje dzieci z własną pasierbicą
Ojciec Elona Muska wyjawił prawdę w rozmowie z tabloidem (Getty Images, Cyrus McCrimmon)

Ojciec najbogatszego człowieka na świecie Errol Musk w 1970 roku poślubił Maye Haldeman, z którą doczekał się trójki dzieci. Wychowywali słynnego miliardera Elona, Kimbala oraz Toscę, jednak ich dalsze losy okazały się bardzo zaskakujące. Para rozstała się już po 9 latach małżeństwa. Później Musk poznał Heide Bezuidenhout. Kobieta miała 4-letnią córkę, Janę, którą wciąż młody mężczyzna przez lata traktował jak własne dziecko.

Para spędziła ze sobą 18 lat, a dziewczyna dorastała z ojczymem u boku. Tym bardziej zaskakujący jest fakt, że gdy weszła w dorosłość... związała się z 41 lat starszym mężczyzną. Co więcej, 5 lat temu Errolowi oraz młodej Bezuidenhout urodził się synek, którego nazwali Elliot Rush.

Rodzina 76-latka podobno była tym faktem zdruzgotana. Dzieciom z pierwszego małżeństwa trudno było pogodzić się z tym, że ich przyrodnia siostra, którą znali od najmłodszych lat, urodziła dziecko ich własnemu ojcu. Zasadniczo mały Elliot jest jednocześnie ich bratem i… siostrzeńcem.

Nadal czują się trochę przerażeni, bo ona jest ich siostrą. Ich przyrodnią siostrą – Errol powiedział w wywiadzie dla "The Sun".

Ojciec Muska ukrywał dziecko z pasierbicą

Okazuje się jednak, że 5-latek nie jest jedynym dzieckiem 76-latka ze związku z pasierbicą. Z niewiadomych do końca przyczyn mężczyzna przez 3 lata ukrywał przed opinią publiczną, że w 2019 roku parze urodziła się również córeczka. Ujawnił to dopiero w minioną środę w rozmowie z "The Sun".

Errol Musk zdradził tabloidowi, iż dziecko "nie było zaplanowane". Dodał, że on i Bezuidenhout mieszkali razem przez około 18 miesięcy po urodzeniu pierwszego dziecka. Obecnie nie są już razem, ale jak zapewnia, "darzą się dużą miłością". Podczas rozmowy ojciec miliardera opowiedział także o swoim stosunku do potomstwa.

Jedyną rzeczą, dla której jesteśmy na Ziemi, jest reprodukcja. Gdybym mógł mieć kolejne dziecko, zrobiłbym to. Nie widzę powodu, aby tego nie robić – wyznał.

Errol ma w sumie siedmioro dzieci, o których wiadomo światu. Dzień po udzieleniu wywiadu napisał na Twitterze: "Robię wszystko, co w mojej mocy, aby pomóc w kryzysie wyludnienia. Spadający wskaźnik urodzeń jest największym niebezpieczeństwem, przed jakim stoi cywilizacja".

Zobacz także: Gwiazdy korzystają z wakacji. Wypoczywają na rajskich plażach
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić