Okłamywali słuchaczy? Anna Lewandowska włożyła kij w mrowisko

9

Anna Lewandowska pojawiła się w najnowszym odcinku podcastu Wojewódzki/Kędzierski. W trakcie rozmowy poruszono wiele ciekawych wątków. Co jednak szczególnie interesujące, małżonka najlepszego polskiego piłkarza... zdradziła sekret prowadzących!

Okłamywali słuchaczy? Anna Lewandowska włożyła kij w mrowisko
Anna Lewandowska ujaniła sekret Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego (AKPA)

Anna i Robert Lewandowscy niedawno gościli w warszawskiej "Kinotece" na premierze filmu dokumentalnego o "Lewym". Produkcja jest już dostępna dla wszystkich - można ją oglądać w serwisie streamingowym Amazon Prime.

Premierowy pokaz cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Nie zabrakło na nim polskich gwiazd, na czele z Pauliną Krupińską, Małgorzatą Rozenek-Majdan, Quebonafide, sanah, Omeną Mensah czy Zofią Zborowską.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Lewandowska o nieznanych stronach Roberta: "Bardzo ważny był dla niego tata"

W związku z premierą filmu "Lewandowski Nieznany", jego małżonka udzieliła kilku wywiadów. Gościła choćby w podcaście Wojewódzki/Kędzierski, o czym poinformowała za pośrednictwem Instagrama.

Kilka dni temu wpadłam do tych dwóch panów na krótką rozmowę. Muszę przyznać, że research mieli dobry i kilka sekretów udało im się ujawnić - oznajmiła trenerka fitness.

Fani niemal natychmiast zwrócili uwagę na jedną kwestię. "Kilka dni temu? To ten program nie jest na żywo?" - dopytywał zdziwiony internauta.

Dotychczas dziennikarze podkreślali, że podcast jest transmitowany "na żywo". Czy dla Lewandowskiej zrobili wyjątek? A może jednak po prostu na jaw wyszedł wielki sekret? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na te pytania.

Anna Lewandowska o pierwszym chłopaku

We wspomnianym podcaście Anna Lewandowska mówiła choćby o swojej pierwszej miłości.

To było bardzo dawno temu. Nie pamiętam takich szczegółów, żeby tutaj dobrze odpowiedzieć. [...] Milanówek, Podkowa Leśna. [...] Nie mamy kontaktu. Kilka lat temu spotkaliśmy się na planie, bo gdzieś pracował na planie zdjęciowym, ale nie, nie mamy kontaktu - przekazała partnerka Roberta Lewandowskiego.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić