Olejnik robi to co rano. Dzięki temu ma taką figurę

205

Monika Olejnik to od lat jedna z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Bez dwóch zdań jest jedną z ikon stacji TVN. Nie da się ukryć, że formy mogłyby jej pozazdrościć młodsze koleżanki. Wiadomo już, czemu zawdzięcza taką figurę. Chodzi o to, co gwiazda TVN robi każdego ranka.

Olejnik robi to co rano. Dzięki temu ma taką figurę
Monika Olejnik zdradziła sekret figury (AKPA)

Monika Olejnik znana jest Polakom jako pogromczyni polityków. Niejeden poseł po jej "Kropce nad i" minę miał nietęgą. I właśnie widzowie niewątpliwie uwielbiają ją za to, a także za celnie zadawane pytania.

W wolnych chwilach dziennikarka uwielbia uprawiać sport, czym często chwali się w swoich mediach społecznościowych. Teraz o swojej pasji opowiedziała w wywiadzie.

Olejnik robi to co rano

Monika Olejnik nie daje sobie taryfy ulgowej. Każdy dzień rozpoczyna od swoistego rytuału.

- Biegam rano, zazwyczaj 8-10 kilometrów. Nie narzucam sobie rekordów czasowych, słucham organizmu. Mam kolegów, którzy zabiegali się w wynikach i teraz leczą kontuzje - tłumaczy Olejnik w rozmowie z "Wysokimi Obcasami Extra".

Trzeba przyznać, że to nie lada poświęcenie. Niewiele osób miałoby motywację, by każdego ranka zwlekać się z łóżka i biegać.

Jak jednak widać, dyscyplina daje fantastyczne efekty. Olejnik mimo skończonych 65 lat, może pochwalić się figurą nastolatki. A to nie wszystko!

- Dzięki bieganiu lepiej śpię i śnię, nie budzę się w nocy - wyznała. Cóż, same plusy!

Zobacz także: Inflacja największym problemem PiS-u. Prof. Dudek: Prezes lubi gromkie zapowiedzi
Autor: FRA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić