aktualizacja 

Oliwia Bieniuk na siłowni. Jej strój odsłonił niemało

127

Oliwia Bieniuk często pojawia się na ściankach, a jeszcze częściej szlifuje formę na siłowni. Regularnie pokazuje w sieci, jak dba o swoją kondycję i sylwetkę. Widać, że starania młodej celebrytki przynoszą wspaniałe efekty.

Oliwia Bieniuk na siłowni. Jej strój odsłonił niemało
Oliwia Bieniuk (AKPA, AKPA)

Oliwia Bieniuk miała łatwiejsze wejście do świata show-biznesu niż wiele innych gwiazd. Drzwi do tego środowiska uchylili jej znani rodzice - Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk.

Rosnąca popularność Oliwii sprawiła, że została zaproszona do "Tańca z Gwiazdami". Na parkiecie radziła sobie naprawdę nieźle. Poza tym od początku sprawiała wrażenie ciepłej i otwartej osoby, za sprawą czego zyskała kolejnych fanów.

Ze swoimi sympatykami utrzymuje kontakt za pomocą mediów społecznościowych. Co jakiś czas chwali się tam między innymi migawkami z siłowni. Tak było również tym razem - pokazała, jak szlifuje formę.

Celebrytka wskoczyła w spodnie dresowe i czarny sportowy top. Tym samym bardzo mocno wyeksponowała znakomicie umięśniony brzuch.

Trudno przejść obojętnie obok tych materiałów. Trzeba przyznać, że wysiłki Oliwii przynoszą efekty. Widać, że znajduje się w bardzo dobrej formie. Pewnie wiele osób marzy o tym, by prezentować się tak, jak ona. Na tym przykładzie widać, że ciężką pracą można osiągać wspaniałe rzeczy.

Oliwia Bieniuk opowiedziała o mamie

Jak już zostało wspomniane, Oliwia Bieniuk popularność zawdzięcza między innymi nieżyjącej mamie Annie Przybylskiej. Jakiś czas temu opowiedziała w "Dzień dobry TVN", jaką matką była aktorka.

Mama była tą osobą, która surowo mnie wychowywała, a tata był taką osobą, która jak się kłóciłyśmy, to mówiła: "Przestańcie dziewczyny, to nie ma sensu". To był taki nasz mediator. Moja mama była bardzo pedantyczna, lubiła sprzątać i bardzo twardo nas wychowywała. Trójka dzieci, dwóch chłopców i jedna dziewczynka to spore wyzwanie - zaznaczyła.
Zobacz także: Celebryci walczą z inflacją, a Pazurowie łamią prawo przez kabanosy
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić