aktualizacja 

Rozenek wygadała się na temat Majdana. Zdradza pikantne łóżkowe szczegóły

27

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się bardzo intymnymi informacjami. Celebrytka szczerze opowiedziała, co się dzieje w łóżku jej i Radosława Majdana. Bez skrępowania wyznała też, że... Radek miał w swoim życiu wiele kobiet.

Rozenek wygadała się na temat Majdana. Zdradza pikantne łóżkowe szczegóły
Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan (Instagram)

Niesamowita szczerość Małgorzaty Rozenek. Celebrytka nie ukrywa, że mimo tego, iż jest z Radkiem Majdanem już od 8 lat, to w ich łóżku nadal występuje prawdziwy ogień!

U nas życie łóżkowe kwitnie do tej pory! A staranie o dziecko nam tego nie popsuło. Do kliniki przekładaliśmy prokreację, a igraszki zostawialiśmy w domu - podkreśliła w podcaście "Tak mamy" Natalii Hołowni i Martyny Wyrzykowskiej.

Szczere słowa Rozenek-Majdan. "On już w to uwierzył"

Zdradziła też, że gdy starali się o dziecko, Radek musiał przejść badania nasienia. - Starałam się przygotować Radosława: "Radziu, może być coś nie tak. Nastaw się. Z twoją przeszłością... Z twoją ilością kobiet na koncie to, że ty nie masz dziecka, to świadczy tylko o jednym" - śmiała się gwiazda TV.

On już bidula w to uwierzył. Mówił: "No dobra, trudno. Wiesz jak to jest, sportowiec, tyle razy piłką dostałem". Lekarze też już byli przekonani, że u Radka będzie problem. Przedstawiano nam już formy leczenia. I nagle dzwoni do mnie niezwykle podekscytowany lekarz: "Odebraliśmy Radzia wyniki. On jest w pierwszej trójce tej kliniki!" - podkreśliła Rozenek-Majdan.

Wiele osób może się zdziwić aż tak wielką otwartością celebrytki. Jeszcze nigdy nie zdecydowała się, by w ten sposób mówić o swoich intymnych sprawach.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić