Opozda pokazała zdjęcie. Boli od samego patrzenia

39

Joanna Opozda pokazała w sieci, co ją spotkało podczas pracy na planie filmowym. Migawka, którą podzieliła się na Instagramie, wskazuje na to, że przeżyła bolesne chwile. Aktorka dała do zrozumienia poza tym, że jej rola wymaga poświęceń.

Opozda pokazała zdjęcie. Boli od samego patrzenia
Joanna Opozda (Licencjodawca, AKPA)

Joanna Opozda wybiła się za sprawą roli Jowity w serialu "Pierwsza miłość". To właśnie w tej produkcji stawiała swoje pierwsze kroki w aktorstwie. Kiedy już nieco okrzepła w zawodzie, zaczęła otrzymywać kolejne propozycje.

Zapraszano ją do takich produkcji jak m.in. "Planeta singli", "Mały palec", "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" oraz "Pech to nie grzech". Ostatnio pojawiła się natomiast w filmie "Brigitte Bardot Cudowna". Tym razem Asia wcieliła się w tytułową bohaterkę.

Uznała, że musi zaakceptować aktorkę, która gra jej postać. Był casting w Los Angeles. Pojawiły się na nim różne znane aktorki, w tym z Francji, jednak odrzuciła wszystkie. Ostatecznie wybrała Joasię Opozdę. Rzeczywiście miała ona najlepszy test ekranowy i nie dziwie się, że padło na nią. W tym momencie można powiedzieć, że Joasia została zaakceptowana przez samą Brigitte – powiedział portalowi jastrzabpost.pl reżyser filmu Lech Majewski.

Obecnie 34-letnia aktorka pracuje na planie filmu "Wieczór kawalerski". W tym filmie gra również m.in. Mateusz Banasiuk. Niedawno Opozda opublikowała zdjęcie, na którym pozuje właśnie z nim.

Day 2. @mateuszbanasiuk. Dajemy w szyje - pisała, żartobliwie nawiązując do słów Jarosława Kaczyńskiego.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Perturbacje Joanny Opozdy na planie filmowym

Ostatnio Joasia zdradziła na Instagramie, że podczas prac na planie filmowym dopadły ją pewne problemy, na skutek których doznała obrażeń. Aktorka pokazała zdjęcie, na którym widać mocno poobijane kolano. Nie wygląda to dobrze, najpewniej Opozda musiała zmierzyć się ze sporym bólem.

To się nazywa poświęcenie dla roli - pisała.
Zobacz także: Oto jak pandemia stała się silnikiem napędowym dla innowacji w firmach
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić