aktualizacja 

Oto wykształcenie Macieja Kurzajewskiego. Spadniecie z krzeseł

28

Maciej Kurzajewski to obecnie jeden z najpopularniejszych prezenterów, a także dziennikarzy sportowych w TVP. Co ciekawe, 50-latek związany jest z mediami od 1993 roku. Nie każdy jednak wie, że mężczyzna nie ma żadnego wykształcenia w tym kierunku. Ukończył zupełnie inne studia, niż dziennikarstwo. Będziecie zdziwieni.

Oto wykształcenie Macieja Kurzajewskiego. Spadniecie z krzeseł
Oto wykształcenie Macieja Kurzajewskiego. Spadniecie z krzeseł. Zdjęcie ilustracyjne. (AKPA, AKPA)

Maciej Kurzajewski przez wiele lat był mężem dziennikarki Pauliny Smaszcz, z którą doczekał się dwóch synów: Juliana i Franciszka. Niestety, małżeństwo zakończyło się rozwodem.

Obecnie prezenter związany jest z Katarzyną Cichopek. Para chętnie dzieli się swoim szczęściem w mediach społecznościowych. Publikuje tam zdjęcia np. ze wspólnych podróży.

Kurzajewski pracuje w telewizji od lat 90. To lubiany i ceniony dziennikarz

Maciej Kurzajewski nigdy nie ukrywał, że pasjonuje się sportem. Wiele lat temu trenował nie tylko kolarstwo, ale i taniec nowoczesny. Zaczął pracować w telewizji w 1993 roku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Smaszcz-Kurzajewska: "Zazdrość musi być umiejętnie wyrażana"
Pierwsze kroki stawiał w dziale sportowym TVP, następnie zaś - w tej samej sekcji w TVN (...). Później ponownie podjął współpracę z publicznym nadawcą telewizji - podaje Se.pl.

Dziś mężczyzna znany jest m.in. z prowadzenia programu TVP2 pt. "Pytanie na śniadanie". Robi to w duecie ze swoją życiową partnerką - Katarzyną Cichopek.

Oto wykształcenie Macieja Kurzajewskiego. Spadniecie z krzeseł

Maciej Kurzajewski, tuż po zdaniu matury w III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu, wybrał się na studia. Nie był to jednak kierunek dziennikarstwo. Mężczyzna został bowiem absolwentem... prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Nigdy natomiast nie pracował w wyuczonym zawodzie.

Co ciekawe, Katarzyna Cichopek także nie może pochwalić się wykształceniem dziennikarskim. Kobieta jest niezawodową aktorką. Gwiazda ukończyła psychologię stosunków międzykulturowych na Wydziale Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Jej praca magisterska dotyczyła natomiast ruchu New Age.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić