aktualizacja 

Palikot wrzucił kontrowersyjny film. Nagranie z Gessler niesie się w sieci

185

Do sieci wyciekło kontrowersyjne wideo w Magdą Gessler w roli głównej. Na platformie X (dawniej Twitter) opublikował je Janusz Palikot. Film pokazuje, jak restauratorka i biznesmen bawią się podczas wspólnej kolacji. Celebrytka używa licznych wulgaryzmów, ale to dopiero początek. Ten film może ją pogrążyć.

Palikot wrzucił kontrowersyjny film. Nagranie z Gessler niesie się w sieci
Wyciekło oburzające wideo z Magdą Gessler. Ten film może ją pogrążyć (Platforma X, @Palikot_Janusz)

Magda Gessler, to nie tylko utalentowana restauratorka, ale także popularna postać telewizyjna. 70-latka zyskała rozgłos dzięki programowi "Kuchenne Rewolucje", gdzie przywraca blask i smak upadłym już prawie lokalom.

Śmiało można stwierdzić, że jej niezwykła pasja do gotowania i nieustraszone podejście sprawiły, że stała się ikoną kulinarnego świata w Polsce. Gessler to nie tylko mistrzyni sztuki kulinarnej, lecz także orędowniczka wysokich standardów w gastronomii.

W środę, 17 stycznia do sieci wyciekło zaskakujące wideo, które może ją pogrążyć.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Mamed Khalidov otworzył się na temat depresji. "Gryzłem skórzaną kanapę"

Wyciekło wideo z Magdą Gessler

Nagranie na platformie X (dawniej Twitter) opublikował Janusz Palikot. Na filmie widzimy biznesmena i restauratorkę siedzących w restauracji przy suto zastawionym stole. W materiale widoczne są kieliszki zawierające przezroczyste płyny, prawdopodobnie także wódkę.

Te domysły potwierdza także fakt, że wideo dotyczy właśnie "reklamy" tego alkoholu. Na wideo słyszymy również, jak Magda Gessler posługuje się niezbyt wyszukanym słownictwem.

Wówczas osoba siedząca z boku podaje Magdzie Gessler kartonową tubę, w której sprzedaje się wódkę produkowaną przez Janusza Palikota, a ona symuluje akt płciowy na opakowaniu. Wszyscy wkoło głośno się śmieją, żart wypadł chyba przednio.

Film z Magdą Gessler w roli głównej reklamuje nową książkę Janusza Palikota zatytułowaną "Kulisy Biznes-Show, czyli jak wydałem 220 mln". Sam Palikot jest wyraźnie zachwycony, wideo opisał krótko: "I jak tu jej nie kochać?" Magda Gessler też jest rozbawiona i jak sama przyznaje, śmiech jest potrzebny, prawda?

Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić