aktualizacja 

Pamiętacie Sebastiana Wątrobę z W11? Zabrał głos ws. mobbingu w TVN

37

Sebastian Wątroba to postać znana a serialu kryminalnego "W11", emitowanego przez wiele lat na antenie TVN. Wątroba wraz z innymi aktorami wytoczyli sprawę przeciwko stacji TVN oraz Związkowi Artystów Scen Polskich w sprawie zapłaty zaległych tantiem. Były policjant jednocześnie skomentował sprawę mobbingu w TVN rozpoczętą przez Annę Wendzikowską. - Może czas oczyścić to bagno - pisze Wątroba.

Pamiętacie Sebastiana Wątrobę z W11? Zabrał głos ws. mobbingu w TVN
Sebastian Wątroba (AKPA)

Mobbing w TVN. Wyznanie Anny Wendzikowskiej

Anna Wendzikowska, była prezenterka TVN oraz reporterka Dzień Dobry TVN zdecydowała się podzielić swoją historią. Kobieta wyznała, że była poniżana i gnębiona, "codziennie drżała o pracę". Dziennikarka wyznała również, że miała stany depresyjne.

O poście Anny Wendzikowskiej zrobiło się natychmiastowo bardzo głośno w mediach społecznościowych. Jak się okazuje, relacja kobiety nie jest pierwszym takim zarzutem skierowanym w stronę stacji TVN.

Sebastian Wątroba o pracy w TVN

Sebastian Wątroba nie pozostał obojętny wobec wpisu Anny Wendzikowskiej i sam postanowił ustosunkować się do sprawy. Mężczyzna udostępnił post Wendzikowskiej i skomentował go, pisząc: "Jest to już kolejny i nie ostatni przykład ohydnych i podwójnych standardów praktykowanych w tej >>walczącej o praworządność i kierującej się najwyższymi standardami<< telewizji".

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Przypomnijmy, że były policjant i gwiazda serialu W11 wraz z innymi osobami wytoczył sprawę przeciwko stacji o zapłatę ponad 80 mln zł z tytułu tantiem za emisję seriali za okres od 2004 roku do chwili obecnej. 

Sebastian Wątroba wspomniał również o zachowaniu producentki serialu W11, którą oskarżył o niewłaściwe zachowanie. Powiedział, że wszyscy, którzy byli ofiarami takich zachowań, bali się to zgłosić w obawie przed utratą pracy i zemstą. Na końcu swojego postu na Instagramie, Sebastian Wątroba podziękował za zabrany głos przez Annę Wendzikowską. 

Zobacz także: Duże zmiany w TVN. Stacja nie ma najlepszej passy
Autor: WEG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić