TVN odpowiada Wendzikowskiej. Pojawiło się zapewnienie

14

Ogromne poruszenie wywołał wpis opublikowany przez Annę Wendzikowską na Instagramie. Dziennikarka odsłoniła w nim szokujące kulisy pracy w TVN-ie. Stacja zareagowała na jej słowa.

TVN odpowiada Wendzikowskiej. Pojawiło się zapewnienie
Anna Wendzikowska (Licencjodawca, AKPA)

Jakiś czas temu Anna Wendzikowska zakończyła współpracę ze stacją TVN. Po kilku miesiącach postanowiła przedstawić powody rezygnacji z posady.

Przez cztery ostatnie miesiące próbowałam tego nie napisać, zostawić, dać spokój, iść dalej. Ale nie potrafię już milczeć. Mówiono mi, ostrzegano: nie mów o tym, nikt nie zrozumie, będzie hejt, a ty będziesz "niezatrudnialna", stracisz kontrakty, trudno. Już się nie boję. A jeśli ktoś mnie nie zatrudni, bo stanęłam w prawdzie, to ja i tak nie chcę takiej pracy. Zło rodzi zło, dobro rodzi dobro, a prawda nas wyzwoli - zaznaczyła na wstępie.

Później przyznała, że była poniżana, gnębiona i codziennie drżała o pracę. Generalnie dobitnie dała do zrozumienia, że spotkało ją wiele nadużyć (czytaj tutaj >>>).

TVN reaguje na wpis Wendzikowskiej

Anna Wendzikowska dość szybko poznała odpowiedź stacji TVN. "Aniu, twój wpis poruszył bardzo wiele osób. W redakcji 'DDTVN' zdarzały się niestety zachowania, które nie powinny były mieć miejsca w dobrze zarządzanej, przyjaznej firmie, jaką chcemy, żeby był TVN" - w oficjalnym stanowisku TVN.

Po otrzymaniu twojego listu wprowadziliśmy sporo zmian organizacyjnych i personalnych. Przytoczone przez ciebie sytuacje nie powinny były się nigdy zdarzyć i zrobimy wszystko, żeby się nie powtórzyły - przekazali przedstawiciele TVN.

Na zabranie głosu zdecydował się też reporter "Dzień dobry TVN" Mateusz Hładki. "Pomyśl - choć to może marne pocieszenie po tym wszystkim - że ktoś, kto myślał, że jest bezkarny, poniósł konsekwencje! I oby nigdzie już nie niszczył ludzi" - napisał pod postem Anny Wendzikowskiej, która przez wiele lat współpracowała ze stacją TVN.

Zobacz także: Saszan była jedną z pierwszych polskich influencerek. Mówili o niej "beztalencie"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić