Robert Czykiel| 
aktualizacja 

Paweł z "Rolnik szuka żony" zadłużony. Kwota zwala z nóg

145

Paweł Szakiewicz stał się znany po występie w programie "Rolnik szuka żony". Dziś jest m.in. sołtysem, dzięki czemu można znaleźć jego oświadczenie majątkowe.

Paweł z "Rolnik szuka żony" zadłużony. Kwota zwala z nóg
Na zdjęciu: Marta Manowska i Paweł Szakiewicz (AKPA, Piętka Mieszko)

Program "Rolnik szuka żony" wykreował wiele gwiazd. Jedną z pierwszych był Paweł Szakiewicz. Przed kamerami poznał i związał się z Natalią Wodzinowską, ale ich znajomość zakończyła się niedługo później. Rolnik z Braniewa jednak szybko znalazł szczęście u boku innej kobiety.

Rolnik z pokaźnym długiem, ale...

Dziś jest szczęśliwym mężem swojej sąsiadki. Para nawet doczekała się potomstwa. Paweł jest zaradnym mężczyzną, który spełnia się zawodowo jako sołtys sołectwa Szyleny i biznesmen.

Szakiewicz jako sołtys ma obowiązek składać oświadczenie majątkowe. Portal pomponik.pl wziął je pod lupę i zwrócił uwagę na zadłużenie rolnika. Okazuje się, że ma duże zobowiązania wobec banków.

W 2021 roku uczestnik programu "Rolnik szuka żony" miał zaciągniętych pięć różnych kredytów. Łączna kwota zobowiązań przekraczała 1,2 mln złotych. To jednak nie oznacza, że sołtys i biznesmen ma problemy finansowe.

Paweł Szakiewicz prowadzi gospodarstwo rolne, dodatkowo hurtowo sprzedaje mleko i spokojnie wystarcza mu na regularne spłacanie kredytów. Do tego dorobił się 210-metrowego domu, jest właścicielem 60-hektarowego gospodarstwa i ma na stanie wiele maszyn rolniczych.

Zobacz także: Rolnicy znajdują żony. Hit TVP naprawdę działa
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić