Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Pijana matka jechała z dziećmi. "Dlaczego nie zapięłam im pasów?"

33

35-letnia Mary McCann prowadziła z dwójką dzieci samochodem. Kobieta znacznie przekroczyła prędkość - jechała 115 km/h w terenie, gdzie dozwolone było 96 km/h. Doszło do tragedii. - Dlaczego nie zapięłam im pasów? - rozpaczała tuż po wypadku.

Pijana matka jechała z dziećmi. "Dlaczego nie zapięłam im pasów?"
Mary McCann spowodowała tragedię. Zabiła swoje dzieci (Facebook)

35-letnia Mary McCann podróżowała Vauxhallem Astra z dziesięcioletnim synem Smallerem i czteroletnią córką Lilly. Niestety, wydarzyła się tragedia.

Kobieta podczas manewru wyprzedzania uderzyła w ciężarówkę. Jechała 115 km/h, podczas gdy maksymalna prędkość powinna wynosić 96 km/h. Jak się później okazało, była pod wpływem alkoholu.

Dzieci zginęły na miejscu

Jej dzieci nie miały zapiętych pasów bezpieczeństwa. Zginęły na miejscu. Kierowca ciężarówki doznał urazu kręgosłupa szyjnego.

Tymczasem McCann, wiedząc co ją czeka, przez tydzień nie pojawiała się w sądzie. Wolała uciekać policji.

Ostatecznie 35-latka przyznała się do dwóch zarzutów spowodowania śmierci przez nieostrożną jazdę pod wpływem alkoholu. Tragedia wydarzyła się w dniu urodzin jej syna, gdy wracali z przyjęcia.

Dzieci nie siedziały w fotelikach samochodowych i nie miały zapiętych pasów. Byłaś pod wpływem alkoholu, przyspieszałaś, zjeżdżałaś z jednego pasa na drugi i zderzyłaś się z tyłem ciężarówki prowadzonej przez ciężko pracującego, ostrożnego kierowcę. To bolesna sprawa, że ​​muszę skazać matkę za zabicie dwójki własnych dzieci, ponieważ była pijana i prowadziła tak źle, jak ty - mówił sędzia Francis Sheridan.

Sąd skazał ją na cztery lata i miesiąc więzienia. Oprócz tego nie będzie mogła prowadzić przez 7 lat i dwa tygodnie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić