Plotkują o "trudnej sytuacji". Ewa Drzyzga przerwała milczenie

48

Ewa Drzyzga mieszka w podkrakowskich Mogilanach. Za sprawą prowadzenia programu "Dzień dobry TVN" kilka razy w tygodniu musi stawiać się w Warszawie. Wiele osób plotkuje, że w związku z tym dziennikarka myśli o przeprowadzce. Czy rzeczywiście coś jest na rzeczy?

Plotkują o "trudnej sytuacji". Ewa Drzyzga przerwała milczenie
Ewa Drzyzga (AKPA)

Ewa Drzyzga ma wielu fanów. Karierę medialną rozpoczęła na początku lat 90. Wówczas pracowała w raczkującej radiostacji RMF FM. Później stopniowo się rozwijała. W 1993 roku trafiła do telewizji publicznej, a w lutym 1999 została dyrektorem informacji RMF FM.

W 2001 roku postanowiła natomiast podjąć pracę w TVN. Ogromną popularność przyniosły jej "Rozmowy w toku". W 2016 roku wyemitowano ostatnią odsłonę tego programu. Potem Drzyzga na kilka lat zniknęła z wizji.

Powróciła w 2020 roku jako prowadząca "Dzień dobry TVN". Praca w tej roli oznacza szereg obowiązków. Gwiazda musi regularnie dojeżdżać do Warszawy spod Krakowa. To aż 320 km!

Podróże z pewnością bywają męczące. Wobec tego zaczęto plotkować, że dziennikarka myśli o przeprowadzce do stolicy.

Ewa Dzyzga nie zamierza się wyprowadzać

Tymczasem okazuje się, że Ewa Drzyzga nie bierze pod uwagę zmiany miejsca zamieszkania. Jej raj to Mogilany. Tam ma dom, w którym mieszka razem z mężem Marcinem i synami - Stanisławem oraz Ignacym.

To byłaby niepotrzebna rewolucja i zupełnie niepotrzebny stres. Ewa woli dojechać, wykonać swoją pracę i spokojnie wrócić do domu. Gdy podjęła pracę w 'DDTVN', pierwsze, o czym pomyślała, to był pomysł zamieszkania w Warszawie. Tak dalekie wyjazdy wydawały się nie do pokonania. Ale szybko okazało się, że jej bliscy nie chcą próbować życia w stolicy - podkreślono w tygodniku "Życie na Gorąco".

Okazuje się, że Drzyzga ma ogromny sentyment do Krakowa. Lubi spacerować nad Wisłą, kocha też przejażdżki rowerowe i odwiedzanie Wawelu. Wygląda zatem na to, że plotki o jej wyprowadzce można włożyć między bajki.

Zobacz także: Gwiazdy Jacka Kurskiego. Wylansował kilka nazwisk
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić