Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Pogrzeb Krystyny Kołodziejczyk. "Seks" i "alkohol" w nekrologu!

10
Podziel się

13 września zmarła Krystyna Kołodziejczyk, znana z takich produkcji jak między innymi "Miodowe lata", "Kogel-Mogel" czy "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz". Wiadomo, jak skonstruowano jej nekrolog.

Pogrzeb Krystyny Kołodziejczyk. "Seks" i "alkohol" w nekrologu!
Krystyna Kołodziejczyk (AKPA)
bELygrhh

Krystyna Kołodziejczyk zmarła dwa tygodnie po śmierci męża. Bez wątpienia była bardzo popularną aktorką. Grała w różnych filmach i serialach.

Widzowie kojarzą ją z takimi produkcjami jak "Zmiennicy", "Miodowe lata", "Czterej pancerni i pies" oraz "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz" czy "Kogel-mogel". Kołodziejczyk występowała również na deskach "Och-Teatru", który został założony przez Fundację Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury.

bELygrhj

Tak żegnają Krystynę Kołodziejczyk

Przyjaciele i pracownicy z Fundacji Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury pożegnali Krystynę Kołodziejczyk takimi słowami:

Z wielkim żalem żegnamy naszą Przyjaciółkę, Aktorkę naszych teatrów, Najwierniejszego Widza Krystynę Kołodziejczyk "Kiksę". Będziemy zawsze o Tobie pamiętać, a Twoja złota myśl: "Seks i alkohol gwarantem pogodnej starości" będzie nam przyświecać. Odpoczywajcie z Wiesiem spokojnie - napisali w nekrologu opublikowanym na nekrologi.wyborcza.pl.
bELygrhp

Podano też termin pogrzebu aktorki. "Msza święta odbędzie się 28 września 2021 o godz. 12.00 w Kościele pw. św. Andrzeja Apostoła i Brata Alberta przy Placu Teatralnym. Następnie udamy się na Powązki Wojskowe, gdzie o godz. 14.00 odprowadzimy Naszą Przyjaciółkę w ostatnią drogę" — poinformowano.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bELygrhK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(10)
Fuh
miesiąc temu
Ofiary ostatniej prostej…
miki
miesiąc temu
Jaka gazeta taki nekrolog
Janek 85 lat
miesiąc temu
Nekrologi powinny być spersonalizowane tak jak pogrzeby świeckie. Ostatnio przeważnie na takie chodzę. bez udziału księdza i jego smętów. Mówi sie o zmarłym , o tym jaki był , puszcza jego ulubiona muzyke. Czy jest cos w tym złego ?
bELygrhL
Amen
miesiąc temu
U nas to nic się ludziom nie podoba. A lepszy byłby Bóg tak chciał, czy odpoczywaj w pokoju ? A czy Bóg tego chce, a ja nie muszę odpoczywać w pokoju , tylko w łazience. Dla mnie to są bzdety katolskie.
GORZKA PRAWDA
miesiąc temu
krystyna janda ? CO TO ZA JEDNA ?
wersdafd
miesiąc temu
ja kiedyś malowałem mieszkanie w Niemczech pani hrabiny ona miała urny swoich rodziców w salonie na kominku i modliła się do nich, czemu nie można tak? te urny to były piękne dzbany a w środku proch jak z ogniska pokazywała mi i mówiła że patrzę teraz na jej mamę, powiem tak, to było przeżycie i szacunek dla takiego rozwiązania
Guciuk
miesiąc temu
I bardzo dobrze! Ja, jak trzasnę, to każę się spalić po największej taniości, a resztę tej śmiesznej zapomogi każę wydać na wódę, której będzie mógł się napić każdy, kto pójdzie za słoikiem, zagrycha we własnym zakresie, żadnego karnawału nie będzie, w którym będzie część proszku, który po mnie zostanie, który to pojemnik zostanie sprawnie wstawiony do rodzinnej przechowalni trupów na cmentarzu, żadnego nowego miejsca, żadnego betonowo-granitowego bunkra budować nie będę! Ja się w drewniany piórnik zapakować nie pozwolę i nie będę do jego przechowywania, budował na cmentarzu betonowej piwnicy nie będę! I książę w sutannie zarobi na tej imprezie, o tyle, dokładnie już wam podam teraz: 0,00 PLN.
qefb
miesiąc temu
no i gitara to co robią wszyscy spokój jej duszy
wiesia
miesiąc temu
umarłego nie zrani
wiesia
miesiąc temu
jaka aktorka taki nekrolog
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić