Polka tańczyła dla Jennifer Lopez i Rihanny. Ujawnia kulisy pracy z wielkimi gwiazdami

13

Klaudia Antos to polska tancerka, która występowała u boku niejednej polskiej gwiazdy. Największą sławę przyniosły jej jednak występy wraz z międzynarodowymi sławami takimi jak Rihanna czy Jennifer Lopez. Teraz ujawnia kulisy pracy z zagranicznymi artystkami.

Polka tańczyła dla Jennifer Lopez i Rihanny. Ujawnia kulisy pracy z wielkimi gwiazdami
Polka tańczyła dla Jennifer Lopez i Rihanny. Ujawnia kulisy pracy z wielkimi gwiazdami (AKPA, AKPA)

Klaudia Antos to jedna z najsłynniejszych polskich tancerek. Na koncie ma występy z wieloma polskimi, ale też zagranicznymi gwiazdami. Tańczyła u boku Honoraty Skarbek, Maryli Rodowicz czy Dody. Najbardziej zasłynęła jednak u boku Rihanny i Jennifer Lopez.

Tancerka ma za sobą wieloletnią karierę sceniczną. W 2016 roku wzięła udział w show "You Can Dance", gdzie zajęła ósme miejsce. Niedawno była też jurorką "You Can Dance - Nowa generacja". Największym przełomem w jej karierze był jednak wyjazd do Stanów Zjednoczonych w 2018 roku, gdzie pierwszy raz wystąpiła u boku Jennifer Lopez.

W najnowszym wywiadzie Antos zdradziła, jak pracuje jej się z zagraniczną gwiazdą. Opowiedziała o tym, jaką szefową jest JLO, z którą tańczy już trzy lata. Jak dowiadujemy się z wywiadu dla "Co za tydzień", zagraniczna gwiazda jest wymagająca i wie, czego chce.

Pracuje mi się dobrze. Gdyby pracowało mi się źle, to współpraca nie trwałaby już 3 lat. Jest wymagająca, oczywiście, ale ja też dużo od siebie wymagam na co dzień. [JLO - red.] wie, czego chce. Lubię takie osoby, które mają silny charakter i są pewne siebie, takie twardo stąpające po ziemi. Bo ja też jestem taką osobą - wyznaje Klaudia Antos.

52-letnia wokalistka szanuje swoich pracowników, co podkreśla Polka. JLO wie, że tancerze wkładają w swoją pracę bardzo dużo wysiłku. Ma też z nimi dobry kontakt:

Wydaje mi się, że stworzyliśmy już trochę taką małą rodzinę, bo 3 lata to nie jest mało. Dużo fajnych projektów nadchodzi, zarówno w tym roku, jak i w następnym. (...) Jestem w 100% zadowolona i szczęśliwa z tego, co robię - zapewnia tancerka.

Klaudia Antos dodaje też, że stara się zachować w pracy jak największy profesjonalizm. Z tego powodu, życie prywatne zostawia "w tyle" i skupia się na tym, co powinna zaprezentować na scenie. "Przeważnie w pracy jest tak, że w 100% musisz zachować profesjonalizm. I nieważne, co się dzieje w twoim życiu prywatnym" - mówi Antos.

Niezależnie od tego, co się dzieje, trzeba robić swoje i być profesjonalnym na tyle, ile się da - podkreśla.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Klaudia Antos zachwyca się nowym związkiem Jennifer Lopez: "Teraz jest szczęśliwa"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić