Synowa Gessler dopiero teraz pokazała to zdjęcie z wesela. "Kontrola..."

10

Tadeusz Müller to syn Magdy Gessler, który niedawno poślubił Małgorzatę Downar. Jego ukochana również udziela się w mediach społecznościowych, gdzie właśnie pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcie z wesela. Pojawił się na nim niespodziewany gość!

Synowa Gessler dopiero teraz pokazała to zdjęcie z wesela. "Kontrola..."
Synowa Gessler dopiero teraz pokazała to zdjęcie z wesela. Nikt się nie spodziewał (Instagram, @jagoda.malgorzata)

Magda Gessler ma dwoje dzieci. Wychowywała młodszą córkę Larę i starszego syna Tadeusza. Rodzeństwo jest już dorosłe i każde z nich wybrało własną drogę. Odziedziczyli jednak po mamie talent do gotowania, czym zajmują się na co dzień. Oprócz tego, ich życie zajmują sprawy prywatne i własne rodziny.

Od niedawna Małgorzata ma nową rodzinę. Jej teściową jest Magda Gessler! O swojej mamie, Tadeusz mówił po ceremonii zaślubin:

Bardzo dziękuję mojej mamie, bez której by mnie tu nie było po prostu. Jest niesamowitą osobą, która zaraża mnie energią, daje mi to wszystko, dzięki niej robię to, co robię, uśmiecham się tutaj dzisiaj do was. Jesteś wyjątkową mamą. I cieszę się, mamo, że jesteś.

Sama Gessler była wzruszona i podziękowała synowi. Wcześniej chętnie wypowiadała się na temat jego partnerki. Okazuje się, że bardzo się lubią:

Tadeusz jest szczęśliwie zakochany, Jagoda [drugie imię Małgorzaty Downar - red.] też. Patrzeć na nich to wielka przyjemność. (...) Tadek nigdy nie udaje, to chyba jest to. Zresztą znalazł fantastyczną partnerkę, bardzo odpowiedzialną i chyba mu na takiej kobiecie zależało: z fantazją i z dużym biustem, tak jak ja - mówiła Gessler w "Dzień Dobry TVN".

Niedawno głośno było o ślubie Tadeusza Müllera z Małgorzatą Downar. Magda Gessler zyskała synową! Partnerka jej syna zajmuje się marketingiem, a oprócz pracy, skupia się na miłości. Zwłaszcza, że niedawno wyszła za mąż, a zdjęciami i wideo z ceremonii chętnie dzieliła się z obserwatorami na Instagramie.

Nowe zdjęcie ze ślubu Tadeusza i Małgorzaty. Dopiero teraz synowa Magdy Gessler pokazała fotografię z wielkiego dnia. Na zdjęciu widać elegancki stół z zastawą i dekoracjami. Nie brakuje też mnóstwa kwiatów i zieleni. Wesele było zorganizowane w Mazurskim stylu w przepięknych okolicznościach przyrody.

Jak się okazuje, nie zabrakło też zwierząt! To właśnie lokalny kot wdrapał się na stolik, przy którym mieli usiąść goście. Czworonóg urządził sobie krótki spacer po stole z zastawą, a fotograf zdążył uwiecznić ten moment.

Kontrola jakości - pisze żartobliwie żona Tadeusza Müllera na Instagramie.
Zobacz także: Lara Gessler o zaręczynach mamy dowiedziała się z Instagrama: "Nie jestem zaskoczona"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić