Powstała "czarna lista TVN". Trafiła na nią m.in. Małgorzata Rozenek

16

Małgorzata Rozenek-Majdan jeszcze niedawno była jedną z największych gwiazd TVN. To już jednak historia. Celebrytka mocno podpadła tej stacji i znalazła się na "czarnej liście". Kto jeszcze tam wylądował?

Powstała "czarna lista TVN". Trafiła na nią m.in. Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek-Majdan (AKPA)

Niedawno wyszło na jaw, że Małgorzata Rozenek-Majdan wystąpi w polsatowskim show "Taniec z gwiazdami". Wielu fanów celebrytki niewątpliwie tylko czekało na takie informacje. Z pewnością Rozenek-Majdan z wielką niecierpliwością czeka na możliwość sprawdzenia się w popularnym programie.

Już teraz można w ciemno zakładać, że odegra w nim istotną rolę. To na pewno dla niej spore przeżycie, które niestety niesie za sobą nie tylko korzyści. Pojawiły się bowiem również problemy. Plejada donosi, że Rozenek-Majdan trafiła na "czarną listę TVN". Ta stacja nie toleruje pracy dla konkurencji.

Nie jest zapraszana do "Dzień dobry TVN", a reporterzy dostali zakaz umawiania się z nią na wywiady - podaje wspomniany serwis.

"Czarna lista TVN". Kto się na niej znalazł?

Nie tylko Rozenek jest na cenzurowanym. Niemile widziany przez TVN jest teraz również Jacek Jelonek, który też ma wystąpić w nowej edycji "Tańca z gwiazdami". Widzowie kojarzą go jako zwycięzcę show "Prince Charming". Ten program można było oglądać na kanale TTV, który należy do tej samej grupy co TVN.

Okazuje się, że podobnie postąpiono z Magdą Mołek, która rozstała się z TVN, by tworzyć swój kanał na YouTube. W TVN nie pojawia się poza tym Izabela Janachowska, która niegdyś odpowiadała w TVN Style za programy o tematyce ślubnej. Rok temu przeszła natomiast do Polsatu. Wszystko po to, by prowadzić "Taniec z gwiazdami".

Zobacz także: Jess podniosła się z kryzysu wizerunkowego Veclaim?
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić