aktualizacja 

Polskę czeka katastrofa? Szokująca wizja Krzysztofa Jackowskiego

174

Popularny jasnowidz Krzysztof Jackowski przedstawił swoją najnowszą wizję. Zdaniem wróżbity, Polskę czeka prawdziwa katastrofa. Nasz kraj ma wkrótce pilnie potrzebować pomocy.

Polskę czeka katastrofa? Szokująca wizja Krzysztofa Jackowskiego
Krzysztof Jackowski podzielił się z internautami przerażającą wizją (YouTube)

Krzysztof Jackowski podczas transmisji na żywo ocenił, że Polskę czekają trudne chwile. Stwierdził, że przyszłość nie wygląda wcale kolorowo. Jedna z wizji wróżbity jest wyjątkowo przerażająca.

Skojarzył mi się podłużny teren, nie wiem gdzie. Ogrodzony, jakiś rezerwat? Tam przebywają ludzie. Nie potrafię zrozumieć tego obrazu – zaczął swoją przepowiednię jasnowidz.

Wstrząsająca wizja Jackowskiego. "Będzie tu, jak na poligonie".

Wróżbita z Człuchowa stwierdził, że na myśl o naszym kraju, nasuwa mu się skojarzenie z pustką. Dodał, że Polskę mogą czekać wyjątkowo trudne momenty.

Nic się tu specjalnie nie będzie działo, ale będzie tu, jak na poligonie. Czyli będzie to oznaczało, że może się coś dziać niedaleko naszego kraju. Widzę taką scenę, że niektórzy ludzie sami przynoszą swoje kosztowności, oddają je z dobrego serca. Patriotycznie – podkreślił Jackowski.

"Przejdziemy jakiś kataklizm". Krzysztof Jackowski mówi o nowej zarazie

Jasnowidz przypuszcza, że dobrowolna danina od obywateli może mieć związek z nową zarazą. Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego Polska może także wkrótce pilnie potrzebować pomocy.

W przyszłości czeka nas albo jakaś następna zaraza, która nie daj Bóg, przetrzebiłaby naród i doprowadziłaby nie tylko nasz kraj do destabilizacji, albo nastąpi destabilizacja w sposób militarny (…) To oznacza, że przejdziemy jakiś kataklizm. Czy to spowodowany ręką ludzką, czy też naturą, ale to będzie kataklizm – zakończył wróżbita

Obejrzyj także: Kataklizm "w państwie X". Jackowski: Sytuacja będzie beznadziejna

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić