Porażające słowa. Krzysztof Jackowski już wszystko wie. Czeka nas horror

125

Krzysztof Jackowski jest jednym z najpopularniejszych polskich jasnowidzów. W rozmowie z o2.pl profeta podzielił się kolejną wizją, która zdecydowanie nie napawa optymizmem. Wieszcz uważa, że czeka nas kolejna zaraza.

Porażające słowa. Krzysztof Jackowski już wszystko wie. Czeka nas horror
Krzysztof Jackowski (YouTube)

Krzysztof Jackowski od wielu lat spełnia się w roli jasnowidza. Jego wypowiedzi trzeba oczywiście analizować z przymrużeniem oka. Wszystko dlatego, że nierzadko zdarza się tak, iż słowa profety totalnie rozmijają się z rzeczywistością.

Ostatnio zapytaliśmy wieszcza o to, czy może dojść do wybuchu kolejnej epidemii. Niestety, jego przeczucia nie są optymistyczne.

Czeka nas kolejna zaraza. Czuję to w sposób następujący: nie będzie to zaraza typu takiej, jaką mieliśmy w 2020 i 2021 roku. To będzie zaraza "prewencyjna". Ja ją tak nazywam - powiedział nam Krzysztof Jackowski.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kaczyński został spytany o debatę z Tuskiem. Zaskakująca odpowiedź

Zapowiedział również, że początkowo ten temat nie będzie wywoływał większych emocji. - Na początku będzie się mówiło o dwóch odmianach czy też szczepach - ja to nazwę - grypy. Nie będzie jednak z tego większej sensacji ani konsekwencji - dodał.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski zwiastuje zagrożenie

Jasnowidz uważa, że w pewnym momencie dojdzie do bardzo niebezpiecznego zwrotu. Chodzi o to, że na świecie pojawi się groźna odmiana wirusa. Co istotne, ma do tego dojść z dala od Polski.

W pewnym momencie, nie u nas, ale gdzieś na świecie, zacznie się pojawiać jakaś trzecia odmiana tego COVID-a. Okaże się ona bardzo niebezpieczna. Duży odsetek ludzi może przez to stracić życie. Tylko to będzie działo się poza Polską, być może nawet na innym kontynencie - podkreślił Jackowski w rozmowie z o2.pl.

Mówił też o tym, iż podejmowane będą działania prewencyjne. - Będzie szła taka narracja, by robić różne prewencyjne rzeczy - zabezpieczać się, izolować, być może szczepić. Będą zachęty do podejmowania działań, by ta zaraza nie przyszła do Polski - podsumował jasnowidz Jackowski.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić