Poród żony Kurskiego lada chwila. Lekarze przekazali przykre wieści

1687

Jacek Kurski i jego żona Joanna Kurska odliczają już godziny do narodzin pierwszego wspólnego dziecka. Córka pary ma przyjść na świat już w najbliższy czwartek. Tymczasem lekarze przed samym porodem przekazali smutne wieści przyszłym rodzicom.

Poród żony Kurskiego lada chwila. Lekarze przekazali przykre wieści
Jacek Kurski i jego żona Joanna Kurska odliczają już godziny do narodzin pierwszego dziecka. (AKPA)

Jacek Kurski i jego żona Joanna Kurska lada chwila przywitają na świecie pierwsze wspólne maleństwo. Ukochana prezesa TVP przebywa obecnie w jednym z państwowych szpitali na obserwacji.

Akcja porodowa jeszcze się nie zaczęła, ale lekarze postanowili zatrzymać Asię na obserwacji. Powód jest dość poważny - cukrzyca ciążowa - donosi portal "Pomponik".

Lekarze przekazali Kurskim smutne wieści

Tymczasem lekarze poinformowali Kurskich, że ze względu na reżim sanitarny związany z pandemią koronawirusa, prezes TVP nie będzie mógł być przy ukochanej żonie podczas porodu. Jacek Kurski znalazł jednak sposób, by widzieć jak jego córka przychodzi na świat.

Aśka i Jacek znaleźli sposób na to, by mimo wszystko być blisko w tym ważnym momencie. Podczas COVID w szpitalach modne stały się transmisje narodzin online i oni też chcą z tego skorzystać. Tata przywita małą Anię na ekranie komputera albo smartfona. Sprzęt jest już przygotowany i odpowiednio przetestowany - mówi bliska osoba z rodziny Kurskich w rozmowie z portalem "Pomponik".

Termin porodu wyznaczono na najbliższy czwartek. Na córeczkę pary czeka już urządzony pokoik dziecięcy oraz dwa wózki, osobiście wybranie przez prezesa TVP.

Od kiedy Jacek Kurski z żoną ogłosili, że spodziewają się dziecka, para spotkała się z wieloma nieprzyjemnymi komentarzami odnośnie wieku Joanny, która urodzi córeczkę mając 47 lat. Przyjaciele pary zdradzili, że Kurscy żałują, że na dziecko nie zdecydowali się już wcześniej.

Prezes TVP Jacek Kurski ma 3 dzieci z poprzedniego małżeństwa. Jego druga żona Joanna Kurska ma 2 synów z wcześniejszego związku. Jakiś czas temu Kurscy zdradzili, że spodziewają się córeczki, której nadadzą imiona Anna Klara.

Najbliżsi Jacka i Joanny Kurskich zrobili testy na koronawirusa oraz chronią się przed zakażeniem. Od zdrowia domowników zależy bowiem jak szybko żona prezesa TVP z córeczką będą mogły wrócić do domu.

Zobacz także: Jacek Kurski: "TVP jest tolerancyjna". Posłanka Lewicy oburzona
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić