Poruszające słowa aktorki. "Nie wiem, ile czasu mi zostało"

111

Alżbeta Lenska ma za sobą ciężką operację mózgu. Aktorka potrzebowała sporo czasu, by wrócić do zdrowia. Obecnie jest aktywna zawodowo. Postanowiła opowiedzieć, jak wygląda jej życie po chorobie.

Poruszające słowa aktorki. "Nie wiem, ile czasu mi zostało"
Alżbeta Lenska (AKPA)

Trzy lata temu Lenska przeżyła niemały dramat. Po tym, jak zemdlała podczas próby do jednego spektakli, okazało się, że musi przejść natychmiastową operację mózgu - doszło bowiem do pęknięcia tętniaka.

Jakiś czas temu w programie "Dzień dobry TVN" Alżbeta Lenska wyznała, że po przejściu tej choroby nadal boryka się ze stanami depresyjnymi. By je pokonać, skupiła się na pisaniu książki.

Czuję się bardziej aktywna niż wcześniej. Niektórzy mi mówią, że zwariowałam, bo wykorzystuję każdy dzień. Kiedyś się bardziej wstydziłam, bałam mówić o pewnych rzeczach - powiedziała natomiast w ostatnim wywiadzie dla Plejady.

Alżbeta Lenska cieszy się każdym dniem

Aktorka nie ukrywa, że teraz stara się codziennie cieszyć z życia.

Teraz nigdy nie wiem, ile czasu mi zostało, bo bardzo się zmierzyłam z tym trzy lata temu. Bardzo się cieszę, że mam każdy dzień w gratisie. Zawsze mi się wydaje, że jestem w gratisie na ziemi - podkreśliła.

Lenska zdradza, że bardzo cieszy się z tego, iż może grać w warszawskim teatrze. - Gra w spektaklu Capitolu to dla mnie ogromne szczęście. Ja się z każdej pracy bardzo cieszę, doceniam i dziękuję każdej osobie za to, że mogłam z nią grać - podsumowała.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić