Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

Poszła pod prąd. Wieniawa może się od niej dużo nauczyć

76

Suzie Pacałowska jest tancerką i choreografką, najbardziej znaną ze współpracy z Julią Wieniawą. W programie "Obgadane" zdradziła dziennikarce Karolinie Sobocińskiej, że aktorka wcale nie gwiazdorzy. Przyznała, że to "najsłodsza dziewczyna". Co więcej, dodała, że praca z Wieniawą jest tak przyjemna, że "nawet gdy nie będzie już tańczyć, to jak Julia zadzwoni, to będzie".

Poszła pod prąd. Wieniawa może się od niej dużo nauczyć
Suzie Pacałowska (Instagram)

Suzie Pacałowska, choć ma zaledwie 25 lat, już jest gwiazdą w tanecznym środowisku. Specjalizuje się w stylu high-heels, czyli tańcu na obcasach.

Jest bardzo kobiecy, jest sensualny - podkreśliła tancerka w programie "Obgadane".

"Bałam się podnieść rękę"

Jej zdaniem właśnie takiego rodzaju tańca powinna spróbować każda kobieta. Może on pomóc w otworzeniu się i zdobyciu większej pewności siebie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Suzie Pacałowska kumpluje się z Julią Wieniawą. Tak pracuje się z gwiazdą

Oglądaj poprzedni odcinek programu "Obgadane": 15-latka nie wytrzymała. Tyle ma do powiedzenia o "królu Cyganów"

Taniec mnie zdecydowanie otworzył, bardzo się stresowałam tak na co dzień, nawet w szkole bałam się podnieść rękę, mimo, że wiedziałam, jaka jest odpowiedź - wspomina Suzie.

Pracować z Julią Wieniawą

Talent, mordercze treningi od dziewiątego roku życia, opiewające w krew, pot, łzy i liczne siniaki oraz upór zaprowadziły młodą choreografkę i tancerkę na sam szczyt. Dziś dziewczyna współpracuje z najlepszymi. Na przykład... z Julią Wieniawą.

Dla mnie jest to najsłodsza dziewczyna, tak pracowita, utalentowana i przede wszystkim jest teraz moją naprawdę dobrą koleżanką w tym momencie i nie zamieniłabym tej współpracy - powiedziała Suzi w rozmowie z dziennikarką o2 Karoliną Sobocińską.
Jak tylko Julia poprosiła mnie o choreografię, w momencie jak mi to wysłała, to miałam już wizję, bum bum bum, to się stanie, to się stanie, miałam taką burzę wszystkiego - wspominała podekscytowana Suzie.

Pacałowska ma już pozycję - nazywana jest seksbombą i najpiękniejszą tancerką w Polsce. Choć marzy o współpracy z Rihanną, tej z Julią nie zamieniłaby na żadną inną.

Zawsze chciałabym jej pomóc, nawet jak już nie będę tańczyć, to jak Julia zadzwoni to będę i zrobię tę choreografię - przyznała w programie "Obgadane".

Sukces? Nie od razu

Nie zawsze jednak było kolorowo. Suzie o mały włos nie minęła się z powołaniem. - Jak bym nie była uparta i bym nie postawiła na swoim to może bym była teraz lekarzem - mówi młoda artystka.

Zawsze mi mówiono, że trzeba iść na studia, skończyć studia, no bo moi rodzice są lekarzami, więc w ogóle powinnam być lekarzem, więc było tak nie do końca pięknie, ale ja powiedziałam "nie, ja udowodnię", wzięłam się za ten taniec i myślę, że udowodniłam - podsumowuje.

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić