aktualizacja 

Prezent pod choinkę za 700 tysięcy? Paparazzi znów wypatrzyli Martyniuka

4

Wszystko wskazuje na to, że kryzys ekonomiczny nie dotknął Zenka Martyniuka. Paparazzi przyłapali go podczas oglądania luksusowego samochodu o wartości przekraczającej 700 tysięcy złotych!

Prezent pod choinkę za 700 tysięcy? Paparazzi znów wypatrzyli Martyniuka
Zenek Martyniuk kupi sobie auto za przeszło 700 tys. zł? (akpa)

Żadną tajemnicą nie jest to, że dzięki muzyce Zenek Martyniuk dorobił się gigantycznych pieniędzy. Gwiazdor disco polo dzięki temu może pozwolić sobie na różne luksusy, o których przeciętny człowiek czasami nawet nie marzy.

Martyniuk jest zakochany w mercedesach. W kolekcji ma już kilka modeli. Najnowsze fotografie wskazują natomiast na to, że szykuje się do zakupu następnego! Czyżby szykował sobie prezent pod choinkę?

Martyniuk przyłapany! Ma na oku tego mercedesa

Paparazzi przyłapali Zenka, jak udał się do salonu samochodowego. Oglądał tam prawdziwe cudeńko - najnowszy model mercedesa klasy S. Takie auto kosztuje przeszło 700 tysięcy złotych!

"Pudelek" donosi, że Martyniuk skrupulatnie przyglądał się samochodowi. Usiadł za kierownicą, zajrzał pod maskę, a ponadto obchodził auto dookoła.

Paparazzi wychwycili też istotny detal. Zenek złamał jedno z obostrzeń wprowadzonych w odpowiedzi na pandemię koronawirusa. Król disco polo nie miał na twarzy maseczki!

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić