aktualizacja 

Prosi o wpłaty. Apel Waldusia Kiepskiego

476

Niemałą popularność Bartoszowi Żukowskiemu zagwarantował serial "Świat według Kiepskich", który przez 23 lata pojawiał się w telewizji Polsat.Aktor pokazywał tam zupełnie inną twarz niż w teatrze. Teraz z kolei serialowy Walduś Kiepski zaapelował o pomoc. - Liczę na wasze wrażliwe umysły i proszę o wpłaty - czytamy w jego apelu do fanów.

Prosi o wpłaty. Apel Waldusia Kiepskiego
Tak wygląda obecnie Bartosz Żukowski (AKPA, AKPA)

Życie mocno doświadczyło Bartosza Żukowskiego. Różne zawirowania odbiły się na jego zdrowiu. Na pewno sporym problemem jest dla niego łatka, którą przypięto mu ze względu na rolę w "Świecie według Kiepskich".

Aktor ma jednak też inne oblicze. Okazuje się, że chętnie pomaga zwierzętom. Ostatnio wystosował apel dotyczący hodowli nowofundlandów. Psy żyły w trudnych warunkach i teraz po prostu potrzebują nowego, lepszego domu, ale i wsparcia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "W Polskę na weekend". Roztocze to "polska Amazonia". Idealne miejsce nie tylko na jesienny weekend

Żukowski mocno zaangażował się w tę sprawę. Sam jednak nie jest w stanie odpowiednio pomóc czworonogom. Właśnie dlatego potrzebuje pomocy.

Znajomi i nieznajomi, uczestniczyłem w tej interwencji i wiozę teraz te psiaki do Warszawy. Wszystkie wymagają ogromnego nakładu pracy i środków. Od żywności i spokojnego, bezpiecznego schronienia począwszy, poprzez szeroką diagnostykę, leczenie farmakologiczne, operacyjne i specjalne zalecenia dotyczące odżywiania, kąpiele i golenie, aż po przygotowanie ich do kontaktu z człowiekiem i znalezienie odpowiedzialnych opiekunów. Wszystko to generować będzie ogromne koszty i każde wsparcie jest potrzebne. Liczę na wasze wrażliwe umysły i w ich imieniu proszę o wpłaty - napisał na Instagramie.

Piękny gest Bartosza Żukowskiego

Niewątpliwie aktor popisał się pięknym gestem. Pokazał, że gdy tylko potrzeba, to jak najbardziej jest w stanie pomóc.

Apel próbuje nagłośnić w mediach społecznościowych. O pomocy dla czworonogów pisał na instagramowym profilu, gdzie obserwuje go blisko 3,5 tys. osób.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić