Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Przełomowa zmiana u Pauliny Smaszcz. Tam ucieka przed tornadem żenady

46

Paulina Smaszcz, po tym jak jej eks mąż - dziennikarz Maciej Kurzajewski - ogłosił nowy związek z Katarzyną Cichopek, idzie jak burza. Niestety, jej instagramowym żalom towarzyszy tornado żenady. Nic więc dziwnego, że nieustannie na gwiazdę spada lawina hejtu. Ostatnio opublikowała post, nie ukrywając ekscytacji. Która to już rewolucja w tym roku u Pauliny Smaszcz? Zobaczcie sami, co się dzieje...

Przełomowa zmiana u Pauliny Smaszcz. Tam ucieka przed tornadem żenady
Paulina Smaszcz (AKPA, AKPA)

Paulina Smaszcz była niegdyś całkiem lubianą dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Sprawdzała się również w roli konferansjerki, od czego tak w zasadzie zaczęła się jej większa medialna kariera.

W 1996 roku poznała Macieja Kurzajewskiego, który szybko stał się wziętym dziennikarzem i jedną z czołowych gwiazd Telewizji Polskiej. Przez lata uchodzili za wzorową parę wychowującą dwóch synów. Wspólnie brylowali na salonach.

W 2020 roku, po czternastu latach małżeństwa para rozwiodła się. Oboje raczej nie wychylali się później z nowymi związkami. Aż do tego roku.

Nowa miłość, stare problemy

Dziennikarz na antenie "Pytania na śniadanie" przyznał się do związku z Kasią Cichopek, o czym plotkowano odkąd tylko celebrytka ogłosiła rozstanie ze swoim mężem, Marcinem Hakielem w marcu br.

To rozjuszyło Paulinę Smaszcz do szaleństwa. Dziennikarka zaczęła niemal każdego dnia publikować posty atakujące wszystko i wszystkich po kolei - z Kasią i Maciejem na czele.

I o ile na początku można było jej współczuć, dziś wszyscy zgodnie przyznają, że Smaszcz posuwa się już za daleko, a jej posty są wręcz niesmaczne. Ostatnio "Kobieta Petarda", jak sama się określa, pochwaliła się, że w lutym zostanie babcią.

To jednak nie jest jedyna rewolucja w jej życiu. W najnowszym wideo na jej profilu pochwaliła się zmianami, które mają nadejść wraz z nowym rokiem. Wygląda na to, że będzie to ogromny przełom w życiu prezenterki.

Wytrwać w postanowieniach, nie bać się zmiany, zamienić słomiany zapał w radość nawyku, porzucić lęk i zamienić go w ciekawość. To moje życzenia pod choinkę i na Nowy Rok, który dla mnie zapowiada się przełomowo. Czy robicie jeszcze postanowienia? Jeśli tak, to napiszcie w komentarzu jakie? W poniedziałek wysyłam do Was niespodzianki, by zdążyły dotrzeć przed świętami. #kobietapetardalovuje - podpisała filmik.
[…] Dzisiaj w moim życiu duża zmiana. Pokażę wam niedługo moje nowe miejsce na ziemi. Mam nadzieję, że wam się spodoba. Będzie zupełnie inne niż to, które do tej pory znacie. Bardzo kobiece. Taka moja bombonierka – zdradziła z kolei w nagraniu.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Dodała też, że w jej mieszkaniu przebywa już mama, przygotowując do wigilijne spotkanie w gronie kobiet. Ciekawi was jej nowe lokum?

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić