"Ślub od pierwszego wejrzenia". Martę zdradziło jedno. Wciąż są razem?

5

Dopiero w finale programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" pary zdradzają, czy telewizyjny eksperyment zakończył się sukcesem. Jednak w dobie mediów społecznościowych, które dziś prowadzi każdy z uczestników, utrzymanie tajemnicy jest wyjątkowo trudne. Czy Marta i Patryk właśnie na tym polegli?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Martę zdradziło jedno. Wciąż są razem?
Marta i Patryk z ósmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wciąż są razem? (Materiały prasowe)

Marta i Patryk, jak do tej pory, uchodzą za jedno z najbardziej dobranych małżeństw w tej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Od początku wzajemnie komplementowali swój wygląd i sposób bycia, wyraźnie byli sobą zauroczeni. Mimo to, po wspólnym powrocie do domu, w ich relacji pojawiły się pierwsze tarcia.

Obydwoje skryci i małomówni uczestnicy mieli trudność z pogłębieniem relacji, a co najważniejsze, ze wspólną rozmową na temat wzajemnych obaw czy wątpliwości. Marta czuła się nieswojo przy Patryku, zwracała też uwagę na to, że inaczej zachowuje się będąc z nią sam na sam, a inaczej przed kamerami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia" TVN. Największe porażki programu

W siódmym odcinku programu okazało się, że małżonkowie skorzystali ze wsparcia psychologa. Każde z osobna rozmawiało z ekspertem, by dowiedzieć się, jak w przyszłości reagować w podobnych sytuacjach.

Na odpowiedź na pytanie, czy Marcie i Patrykowi udało się wytrwać w małżeństwie, przyjdzie poczekać do finału programu. Dociekliwi internauci szukają jednak wszelkich podpowiedzi już teraz w mediach społecznościowych.

Śledzący profile Marty i Patryka na Instagramie fani zauważyli ostatnio coś, co ich zdaniem jednoznacznie świadczy o dalszej relacji tej pary. W relacjach opublikowanych na InstaStories uczestników dostrzeżono wciąż widniejące na palcach ich dłoni obrączki. Uwadze nie umknął też fakt, że oboje polecają przepisy z diety ketogenicznej.

Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić