Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

Rafalala zabrała głos. Mówi, co robili z Fabijańskim!

412

W programie o2.pl "Obgadane" Rafalala zabrała głos na temat afery z Sebastianem Fabijańskim. Celebrytka zdradziła, jakie stosunki łączą ją z aktorem i co robili w marcu podczas owianego tajemnicą spotkania w środku nocy.

Rafalala zabrała głos. Mówi, co robili z Fabijańskim!
Skandalistka zabrała głos (o2.pl)

W pierwszej połowie lipca Fabijański udzielił wywiadu Pudelkowi, w którym przyznał, że zdradził swoją partnerkę Julię Kuczyńską, znaną jako Maffashion. Opowiedział też o marcowym spotkaniu z Rafalalą. – Jak normalnie nie biorę narkotyków, bo mi nie służą za bardzo, tak tego wieczora coś się ze mną wydarzyło takiego, że dałem się namówić. Fizycznie było ze mną OK, ale w połączeniu z lekami, które biorę, te narkotyki sprawiły, że mnie odcięło. Mam blackout, nie pamiętam kompletnie nic – wspominał.

Teraz głos zabrała Rafalala. Zapytana przez dziennikarkę o2.pl Karolinę Sobocińską, jakie mają obecnie stosunki z Fabijańskim, roześmiała się głośno, mówiąc: - Ciekawe słowo!

Zobacz także: Rafalala szczerze o Fabijańskim. "Kazałam mu do siebie mówić Edyta"

Podkreśliła, że pamiętnego wieczoru dużo z Sebastianem "żartowali". Ona mówiła do niego "Dominik". Dlaczego?

Ciężko mi powiedzieć, pewnie jakieś głupie żarty. On też kiedyś mówił do mnie "Edyta" w żartach – powiedziała Rafalala, a kiedy dziennikarka o2.pl dopytała, dlaczego Edyta, odparła: - A bo tak mu kazałam mówić. Uważam, że to jest fajne, seksowne imię.

Poza tym mieli z Fabijańskim dużo "rozmawiać o sztuce". - Mamy w sobie bardzo podobną wrażliwość, podobne gusta filmowe, mamy taką wiedzę, że możemy porozmawiać na temat teatru - oznajmiła.

Pytana, co właściwie Fabijański robił w jej mieszkaniu, odparła: Był... Po prostu był.

"Sebastian jest bardzo emocjonalny"

Celebrytka stwierdziła, że widziała tylko "fragmenty" wywiadu, którego Fabijański udzielił Pudelkowi.

Fajnie, że się otworzył. Uważam, że to jest akt odwagi. Ale myślę, że to jest taka szczerość, która jest dla niego mieczem obosiecznym. Niektórzy powiedzą, że "aktorzyna gra", ale niektórzy to docenią.

Dodała, że "Sebastian jest bardzo emocjonalny". – Ja bardziej panuję nad emocjami, jestem chłodniejsza – oznajmiła.

Rafalala o Maffashion: "Tacy ludzie nudzą, irytują"

Rafalala wypowiedziała się też na temat Maffashion, byłej już partnerki Fabijańskiego. Stwierdziła, że "życzy jej wszystkiego, co dobre", choć nie miała do powiedzenia zbyt wielu ciepłych słów pod jej adresem.

To jest taka dziewczyna, która odgrywa rolę takiej zwykłej dziewczyny - powiedziała. - Myślę, że mnóstwo ludzi ma dosyć patrzenia na idealne życie, które przedstawiają ludzie z Instagrama. Ona idzie w tę stronę. Tacy ludzie nudzą, irytują.

Celebrytka powiedziała przy okazji, że sama popełnia dużo błędów, ale zawsze "gra kartami, które daje jej życie". Jakimi kartami grają obecnie Sebastian Fabijański i Maffashion?

Kartami z rozsypanego domu – stwierdziła Rafalala.

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić