aktualizacja 

Reakcja na zdjęcie 15-letniej Viki Gabor. "Nie jesteś za młoda?"

298

Jedna z internautek pod najnowszym zdjęciem Viki Gabor zapytała artystkę, czy ta nie jest za młoda na kolczyk w nosie. Wokalistka postanowiła stanowczo odpowiedzieć komentującej. Jedno słowo rozwiało wszelkie wątpliwości.

Reakcja na zdjęcie 15-letniej Viki Gabor. "Nie jesteś za młoda?"
Zdjęcie Viki Gabor zainteresowało internautów (Instagram)

Viki Gabor wzbudza ogromne zainteresowanie. Po zwycięstwie w Eurowizji w 2019 roku karierę wokalistki śledzi wielu fanów zarówno w kraju, jak i za granicą. Od czasu pamiętnego występu w Gliwicach artystka regularnie wydaje nową muzykę. Niektóre z jej piosenek okazały się hitami na dużą skalę.

Viki Gabor prężnie funkcjonuje również w mediach społecznościowych. To właśnie stamtąd jej fani mogą dowiedzieć się najwięcej o jej życiu. O ogromnym zainteresowaniu osobą wokalistki świadczą same statystyki. Młodą gwiazdę obserwuje na Instagramie 759 tysięcy internautów. Artystka rozwija również swój kanał na TikToku, który zaobserwowało już 285 tysięcy osób.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Każdy post Gabor na Instagramie zbudza spore zainteresowanie obserwujących. Na najnowszym opublikowanym zdjęciu widać dokładnie kolczyk w nosie, o którym pisaliśmy ostatnio. Jak można się spodziewać, nie umknęło to uwadze fanów.

Jedna z internautek postanowiła zapytać się artystki, czy nie jest na to za młoda.

Nie jesteś jeszcze za młoda na kolczyk w nosie? Ok, to twoja sprawa - napisała.

15-latka postanowiła odpowiedzieć na ten komentarz, odpisując po prostu "nope", czyli "nie".. Inna obserwująca dodała, że kolczyk to przecież nie tatuaż i do jego zrobienia nie trzeba być pełnoletnim.

Wizerunek Viki od jakiegoś wzbudza ogromne emocje. Gwiazda bywa krytykowana za "dorosłe" stroje, mocny makijaż, czy sztuczne paznokcie. Teraz do tej listy można dopisać kolczyk w nosie. Mimo głosów krytyki, pochodzącym głównie od starszych odbiorców, nastoletnim fanom Viki podoba się jej wygląd.

Młodzi zachwyceni

Opublikowana przez Gabor fotografia spotkała się z ciepłą reakcją fanów. Wielu fanów wokalistki jak zwykle komplementowało ją w komentarzach. Wśród wielu pochwał i zachwytów trudno byłoby poszukać negatywnego przekazu.

Kocham Twój uśmiech! - napisała jedna z fanek.
Szczęśliwa Viki to coś, czego potrzebuję od życia - zwróciła uwagę internautka.
Ale piękny uśmiech - stwierdziła komentująca.
Zobacz także: Tanie wycieczki na wakacje 2022? Ekspertka zdradza najlepsze daty
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić